Prijava

eeee moj jebace, vreme je

i skeletor se grbavi za onu stelu nek forvarduje dr milicu nemam problena sa tim stvar je materijalne prirode

najebali smo ga kako stvari stoje dzaba sva kmecanja

jbt i ovog gujona nesrecu su zaveli da slusa govna lolo nie lose mala osveta pederskim francuzima

Pao niš, pravoslavlje dolazi sa juga, listu predvodi pajsad DOKTOR

Toliko o onoj samoproglasenoj vojvodjanskoj superiornosti nad jugom Srbije

kucam dr milic soros nema skora sig je dobar

ovo je celt podrzao preko pacovskih kanala sig

uhhh samo da se resiti tih beogradjana (drugosrba) i postacemo normalno drustvo

https://www.youtube.com/watch?v=9lo9kZ6YOiM

Toliko o onoj samoproglasenoj vojvodjanskoj superiornosti nad jugom Srbije

superiorni su samo u nabijanju u vucicevo dupe

glaso celtara za ovog mega koalicionog dr sig

Udjem da procitam kripto vesti uz kaficu

MILIC JE SNS

Covek radi od zavrsetka skolovanja skoro 30god ovde tj u KC Nis..Operisao je svakoj porodici u Nisu nekog clana.Niti drzi privatnu kliniku niti radi negde privatno.Znaci Real OG Meraklija..Nema ama bas nikakvog razloga da vuce nekog za rukav.Al nije ni mesto ni vreme...

Znaci chad Nislije zbace SNS jaram a u medjuvremenu virdzin omladina NS kol centra

https://x.com/CovekSamo/status/1797484318111223874/video/2

Celo niško zdravstvo je u kanalu. Mahom zbog unutarstranačkih SNS sukoba.
Jeste napravljen taj novi klinički, ali i dalje se dešava da nepokretnog čoveka šaltaju sa starog na novi i nazad (i nazad...) jer neka odeljenja nisu kompletno prebačena.
Što se tiče tog SNS sukoba, ima tu materijala za par španskih serija.
Kardiologija je bila jedina svetla tačka u poslednjih par godina, jer je doktorima puk'o film od redova i čekanja, i onda su na svoju ruku radili duže i više (nego što se očekivalo od njih) i uspeli su da eliminišu liste čekanja na operacije. Medjutim to je očigledno ubolo u oči neke koji taj klinički gledaju kao svoju dvorište (tu recimo (na)prednjači onaj Perišić, što je bio gradonačelnik pre neku godinu), i onda su rešili da smene ovog Milića koji im je naticao na nos taj uspeh ekipe sa kardiologije.
Na kraju čovek rešio da napravi GG za izbore i ljudi su stali uz njega..
Iskreno pojma nemam da li imaju ikakav politički program, ali činjenica da je čovek na svojoj koži osetio teror sekte, je i dovelo da ovolikog broja glasova, tj. da se ljudi nadaju da ako bude došao na vlast, da će da očisti gamad, bar u toj medicinskoj sferi

METLA

EZ za vučića

Ako sam dobro pročitao ovo što sam pročitao...

Nišlije, čestitam!

evo vi srbijanci mi recite jesam li u pravu, meni oni iz kreni promeni djeluju kao neironično zapadni plaćenici

Hvala Jovo. Ja iskreno ne verujem dok ne proglase rezultat za zvanični. Činjenica je da se sekta kreće tu oko 30 (njima potrebnih glasova) i kad videh malopre da su pali na 29, baš sam se iznenadio. Dobra stvar je što čak i ako uspeju da izmuvaju da se ponište rezultati na nekim glasačkim mestima, narod ima izadje na ponovljene u mnogo većem broju i da ih dotuče.

Mnogo su se bahato ponašali.. Ja stvarno ne znam kako je u drugim gradovima, ali ovde kod nas imam utisak da su se žešće trudili da se pokenjaju na svakog na kog su stigli i još da mu se nasmeju u lice nakon toga. Na kraju su počeli da kenjaju jedni po drugima i bilo je samo pitanje trenutka kad će ljudi da ih oteraju.

meni oni iz kreni promeni djeluju kao neironično zapadni plaćenici

Pa normalno lol, kao i cijela vlast i cijela opozicija