Prijava

bice sad ovde previranja u nisu itekako

valda su sad ovi djilas/marinika fanovi videli kakvo su vnugo izeli

dobro mujo to stoji ali mislio sam malo više od ostalih

ovde izgeda jos samo nector nema sliku sa hilom od svih mejmuna

Inače, ako neko ne zna, ova desno na slici nam je trenutna gradonačelnica, templarka Sotiroski, što sliku čini dodatno nenormalnom.

Još nešto mi je mnogo zanimljivo. Manjinske stranke za koje ne važi cenzus. U Nišu ima ta ruska stranka koja ima 1 mandat koji gotovo sigurno ide kod SNS. Zanimljivo je ustvari što svaka stranka, koja može da se odrekne odedjenog broja glasova, može da napravi gomilu tih manjinskih stranaka i da ima sigurne mandate. Koji crni Rusi u Nišu... što reče neko u komentarima na vest o izborima, da su Romi, Vlasi, Bugari pa i da razumem, ali Rusi??

Gledam ovo i saradnja sa ovim paunovicem problematicna bukv iskoristen lik doktora ajde sad

https://x.com/samodejo01/status/1788314122355888615

Ma to je stranka za zaposlene u ruskom humanitarnom centru u nišu hah

Ali kamo sreće da imamo više slobodnih zidara na vlasti, ova žena ne bi smela ni prići templarima kakav crni član

impresionira utisak avg drugosrba po mrezama gde se cestita sloboda lol

Tol'ko nam beše.. Vratiše ih na 30 mandata (+1 ruska stranka).

Sotiroski - Soros kiti (parama)

Ne budite slepi kod očiju

Šta treba da osnujem ukrajinsku stranku, skupio bih sav ovaj nebinarni vouk šljam i poneku hipi drugosrbijanku, puna kapa

Skeletor se prvi setio, nemoj da se svađamo kasnije

Ja ću rusine ili vlahe, možda CINCARE

Gledam sta je ta ruska stranka da vidim na sta to drkaju prvosrbi kad tamo glavni baja neki perić koji izgleda kao ciganj lol prodali im romkinju pod latinu hahaha

ма мрш у босну пичка ли ти матерна

Ovo je sjajno, da sam znao za ovo glasaobihih.

Мислим да је овог османа рекламиро неки мирољуб хвала богу освојио је 0.2 посто

Ovo ni vintidž nadrealisti ne bi bili u stanju da smisle i naprave, svaka im čast. Ovo je vrhunac političkog marketinga, nema dalje od ovoga.