Prijava

Izbori u Rusiji zanimljivi kao slagalica

Samo da uskocim da kazem svako ko glasa za Srbiju Protiv Nasilja i vjeruje da je to bilo sta osim jeftine Vuciceve predstave, nek se napusi masnog kurca

Hvala i dovidjenja

За елиту а ла Бјелогрлић и Бојковић :Д

Zavetnica i bosko su mozda najkrindzaviji tandem ubedljivo

ХАХАХАХАХАХАХХА нестор је на прошлим изборима подржао Бошка и рекао да су имали договор да представе њихове неке планове, међутим Бошко му се ниакд више није јавио после преласка цензута какви шупци

Ja mislim da je Boško do te mere glup da stvarno ne veruje u glasine da je Zavetnica BIA svetleća ciganka. Tipa kad je video onu sliku sa kosova njenu bio je vrlo impresioniran i čestitao joj, mada mu je bilo krivo što nije njega zvala, samo mu glupo da je cima oko toga.

Da li ga drži možda u frendzoni?

па могуће обзиром да су обоје удати тј мица јесте а овај бошко претпостављам

Vošingtonska duboka država stvarno ume da napravi šou za razliku od rusa. Izbori su im ko evrovizija jbt, gleda ceo svet. Čak su i uprostili koridu malo i izbacili tim zelenih iz trke, pa se sada iz romejske hipodromske tradicije zadržaše samo plavi i crveni

Ooood Nevadeeee 12 glasova iiiideeee…. CRVENIMA juhuuu sada munjevito prelazimo na Nebrasku…

normalno da će ameri napraviti šou od izbora kada su centar svega što postoji. uopšte ni ne moraju da se trude jer je omladina celog sveta već amerikanizovana i previše se bave američkim problemima koji ih ne pogađaju. iskreno, gadi mi se gledati kako američke probleme prebacuju na lokalne, ali i sam znam da ne znaju bolje, ne znaju da koriste sopstveni mozak već za njih misle razni američki političari, korporacije, "influenseri" i ostali šašavi ljudi i grupe ljudi. boli me kurac za ameriku i njihove izbore i trebao bi i vas da boli kurac.

Reče lik sa flojdom na glavataru

omg vaistinu, ubio onaj monstrum našeg produhovljenog akademika DžordžFlojda, treba i njega samog ubiti za svoj zločin, #blm, #icantbreathe, #blacklivesmater

Ima istine mesni, seru ljudi o dzender fluid crncugama liberalima a veze s tim nemamo, valjda zanimljivije time da se bavimo nego imamo li leba u crevu

Od Parlamneta valjaju samo cigari mada i to sam bataljio

Sve je to krug, logicno je srati o dzender fluid crncugama, upravo zato sto svi gledaju u Ameriku i sva ta sranja se sire i dolaze ekspresno, treba ih sasjeci u korijenu, s druge strane cim das paznju tome, vec i sam doprinosis gorepomenutom sirenju

upravo zato sto svi gledaju u Ameriku i sva ta sranja se sire i dolaze ekspresno

Ameri plasiraju pa dolazi, ne dolazi jer neko gleda preko koga boli k.
Da nema c/p medija niko ne bi ni znao ko je ovaj mejmun na avataru kod snimea sto mu prof brise svako malo da smanji influens usa govana

кацмо код гледања есте чули да ће бити неки стручњаци спектатори из ЕУ или оклен знам одакле у србији да НаДгЛеДаЈу изборе да све буде РеГулАрн0

Bice cisto kao suza, dobicemo nove neke likove u parlamentu(na budzetu) i sve super