Prijava

Sad me jebi, koliko je to davno bilo. Neka mini mapa sa dve kule koje su imale snajper na vrhu. Naravno, pričam o prvoj verziji kantera, ne onim 1 6 novotarijama

Ja se secam .tomte sa onim jelkicama kockastim dae bilo best za onu laganu pilicar snajpericu ne znam el to to

mnogo više sam voleo aztec nego dust2

https://gamebanana.com/mods/163952

slican fazon al bukv kad vidim ovo pomislim da je slot machine tehnolosko cudo

Assault 1337, italy alpha 2, mansion i estate su se cepale tada u mom hudu.

Zaista steta sto nema azteca u novom cs

tema bi lajk: mejmun izaco iz ormara e de si mejmune

ja bih radije da dočekam ng na de_infernu ali one majmunčine samo igraju dast dva, bukvalno ne možeš naći većinu mapa više da igraš zbog majmuna koji preko dvadeset godina samo peglaju dast dva. mislim razumem da je značajna mapa iako ne baš dobra, ali ohladite malo usta vas jebem rumunska i ruska.

Eh, dolazilo se do skole, pa odjebes i odes u igraonicu tu blizu da igras lan kanter celo jutro, jer onlajn nije niko ni mogao nit imao.

Secam se srece kad je neki nrd napravio mapu srednje skole pa to odnekud zavrsilo u igraonici, pucacine i taoci po ucionicama i kancelarijama za nastavnike. Bila sranje mapa doduse odigras je 3x pa izlapi.

A danas se seti neko iz te generacije pa krivi igrice za to.

Nema to dusche onlajn

Online = Švajcarska

Još neke od dobrih mapa su bile de_nuke, de_train i naravno jedna od najbolji

WESTWOOD.

Kad uđeš na mapu i zasvira moriccone, kakav tb jbt

ја играм кантер 1.6 и дан данас врв ћу пикати док има сервера. тешка је то носталгија хвала ти боже што сам примитиван, ааа волим вас најмногопуније

Secam se srece kad je neki nrd napravio mapu srednje skole

to sam i ja uradio, samo vremenski malo kasnije kada se moglo kanterisati u kabinetima informatike. sećam se još kako se krio po folderima tipa u istom folderu kao i vinamp, ofis, dev-cpp itd.

ide banan za ovo majmunisanje