Prijava

Huehuehue

Vatrica, rum, muzika

Kamin se ima u Estoniji vidim... Ili to ili smederevac

Srecna Nova, ljubi Soja.

jel vi nemate sat u kući pa ne vidite da nije još 00:00?

Sto bi rekao jedan kolega, mrs mamu ti jebem :*

Srećna nova unapred :* pozdrav iz norveške

srećna nova godina izbosne, da doživite još makar dvegodine inšala. lubi vas pregospodin mesniša.

Sretna vam nova vukajlijaši, da smo živi i zdravi, da je što manje banovanih i vakcinisanih amin

pirotehnike slabo, ja samo kutiju petardi od prošle godine, ovde niko vatromet nije priredio, snega nigde ni na vidiku cele godine, nikoga onlajn s kim da se proslavi, starci odoše spavati, sve pozatvarano, lošije ng ne pamtim.

ali neka smo živi i zdravi i pjani

zaželite srećnu novu godinu jebem li vam miša

Nek je sretno mesni, manje govana za jesti zelim u novoj a vise cs 1.6

kakav kanter, iskalašali boga u meni, nema ništa od mene, propo. probaj me osvetiti.

Pamtićemo te po pesmama tvojim

Vidi Care prdonje, ne mozes doci do rijeci na sajtu od njega a sada ga nema da pozeli novu godinu, garant otisao u
S P A
P
A

Srecna vam bila cudna skupino, I da vam donese pregrst dobrih razloga za radost I veselje. Ja u Bec, ovde tradicionalno nenormalno mnogo ljudi na ulicama, bine sirom grada, vatromet na 100 lokacija, gruva do pola jedan, ko rat jebote. Oko ponoci pice hitne I murije na sve strane, preguzva, svi u nekim grupama, preodvaljeni ljudi rade preglupe stvari pa pogube prste bacajuci topovske udare itd. Hapsili neke Tadzikistance jer su teli da se raznesu eksplozivom ispred Stefansdoma itd. Sve standardno.

srećna vam godina nova

и нова је стигла нема времена за славље само за бол и патњу

srecna nova godina sviju, nek vas sreca prati

https://i.imgur.com/TwUIrKq.png

Zemljotres u Japanu, sprema im se cunami najebaće ko nub ortak u pesu konami