Prijava

Ili dvanaesta, trinaesta, četrnaesta nebitno, pretpostavljam da je svako od nas imao tu neku godinu gde je "ušao u život", ušao moj kurac, bio glupavi klinac koji je krenuo da pije i sve ostalo. Ajd da čujem baš (mislim da je zanimljivo negde pošto nasima i starijih i mlađih) kako su izgledala ta prva buntovništva, šta se pilo, gde se išlo, šta se nosilo i slušalo itd. Mene je stiglo mislim okruglo 2000. i odvalio sam se od baltik votke prvi put, za novu godinu. Dete ko dete pojma nisam imao šta se radi sa tim pa sam roknuo odmah bar četri deci, što mi se naravno obilo o glavu pa sam išao kući rakaišan i raskopčan skroz, u košulji, pantalonama, cipelama i belim čarapama, sneg tries santima bio napolju. Lokalni ćomani kad su me videli izneverovali. Posle trećeg - četvrtog puta skontao da ne postoji samo votka, pa smo krenuli da gruvamo po brendiju, mislili da je to fensi piće lol.

14, nas 3 ortaka šljuštili 2 flaje vinjaka onog sa nakostrešenom crnom mačkom na etiketi na nekom ispraćaju pod šatorom. Do dvaeste godine nisam mogo da pijem vinjak zbogd tog dana
I dalje mi omiljena žestina jebem li mu tvorca

Prvo pijanstvo za srpsku novu godinu 2002. Imao tad 14 godina.
Još ja to veče kao bio sam u fazonu neću još pit. Svi pili pivo, meni pivo bilo gorko, nisam htio još da ga pijem. Međutim, tamo iza ponoći, i meni dosadilo da budem jedini trijezan u društvu. I ja uzmem vino - karlovački rizling, koji je inače katastrofa.

I krenem ti ja njega lagano cugati od 1 iza ponoći. Do dva sam već bio pijan.
Tad sam bio toliko euforičan, da mi je bukvalno sve bilo smiješno. Staviš mi prst ispred očiju, ja se krenem smijati ko lud na brašno.

A oko 3-4 sata... tad sam povraćao... Tako sam odmah na prvu otkrio i dobre i loše strane alkohola.

Taj karlovački rizling bio solidan, s obzirom da tad i nije bilo nekog drugog izbora

Lesili su se ljudi svacim, metaxa, kruskovac, vinjak, atlantik votka, pelin jos bio dingospowsko pice lol

Vinjak kola i busena votka ne znam dal bi mogao danas tako nesto da popijem

Šta je koj kurac busena votka

Haha votka sa borovnicom ili djusom

Ili bambus jbt kakva ogavna kombinacija

A đus votka, ok
vrv vi gore koristite te nazive

Si pio podmornicu?

To ono casicu sa rakijom potopis u vecu casu sa drugim picem i eksiras

Vinjak ili viski u kriglu piva, sve druge varijante su ogavne

Al ne eksiraš bajo ako nećeš da se ubetoniraš, već sačekaš da se žestina rastvori. Mada se zabetoniraš svakako, ali malo kasnije, dobije se na vremenu. Al iste muke opet budu

Secam se na nekoj zurci bukv sipas rakiju na dno vece case i narokas fazon sprite, preklopis rukom i udaris o sto da zapeni i tako eksiras. Ne znam kako se zvalo al fora da kad pijes sa gaziranim picem brze se opijes

Vinjak ili viski u kriglu piva, sve druge varijante su ogavne

haha mislio sam da je pivo al reko nema sanse previse je ogavna kombinacija lolo

Vidim ja da ce jedan vknd ovde morati da se organizuje

C U G O P O L
U
G
O
P
O
L

ja sam okasnio, sa 17 krenuo sa votkom, olešio se nekoliko puta da se ne sećam ni đe sam bio. zanimljivo svi se žale kako od srednje ne mogu da je pomirišu a meni votka i dalje omiljeno piće, mada ne pijem često sad

Votku bukvalno ne mogu da pomirišem, sem ako je mešam sa nekom tekilom - rumom i sipam sokove, grenadine, ceđeni limun itd. Sećam se za neko momačko veče nešto kad nam je drugar izneo flašu balantajna, nas trojica se naložili ko mali majmuni, mislili to je nekakav redak kvalitet. Prvi odmah odustao, kaže ovo neko govno neću to da pijem. Nas dva sašili skoro celu flašu, nepotrebno je govoriti kako je to završilo. Neko sipao rakiju neku ogavnu u flašu od viskija, jbt bili smo toliki klinci da to nismo ni skontali, vrv jer rakiju u životu i nismo probali pre toga haha. Užas jedan.

mislili da je to fensi piće

Nekad nismo znali, primera radi, kako je dobro kad se polije biftek burbonom pred kraj przenja, a sada znamo

Inace nemam to neko klinacko odvaljivanje, ulazio sam u to postepeno, s jedne strane sam se tripovao da ne izgubim kontrolu i napravim neko sranje, s druge sam htio da ispadnem iskusni klinac koji nije vise tako mlad i sta je zivot sada zna, tako da neko prvo stvarno odvaljivanje je bilo kad su se svi drugi uveliko poodvaljivali i izblamirali, i kad sam vec imao street cred kao zajebani lik koji se tesko napije

vreme: jesen 99a
lokacija: pirot, hotel, centar
pice: djus votka
kolicina: 4 case od 2dl na ex 50/50 sok i votka u roku od sat ipo dva
zanimljivost: navatali neke avvi-e docle nam u sobu djuskali
rezultat: pao mrtav pijan pored otvorenog prozora sutradan temp 40c