Koji video gledate?

  1. кога боли курац за домаћу савремену поп културу осим ако имаш мање од 17 година

  2. чим је рекао да је карлеушин албум испред свог времена и да га не разумемо јер смо затуцани јер је ту уложено труда угасио сам клип

  3. el karleusa nije narodnjakusa kaki kurac pop kultura

    To ko kabi za desingericu reko dae pop

  4. Odnosno folkerka narodnjaci su gospoda

  5. елитна проститука која пева срећан рођендан док дрка пизду и касније на твитеру молим председника државе србије да уради нешто поводом тога што је она курва

  6. čim sam video kako se zove kanal

    MOJ TE SRUBI

  7. 627 bas je uzivala moze se kaze?Al previse uzivanja vodi u greh i propast.

  8. ако причаш за оно карлеушино дркање не знам глупача мало треба да припази шта ради има двоје деце две девојчице које иду у школу у 2024 години кад је све доступно на телефонима

  9. Ljudi pljujete lika zbog Karleuše, a pazite šta je ovdje genijalno uradio. (Neću da odajem u čemu je fora, morate pogledati video. Lik je genijalan)

    Lik je znači car:

    https://www.youtube.com/watch?v=rXKaR-6BOZE

  10. gaydar mi reagovao odmah u prvih par sekundi klipa

    faggot detected - opinion rejected

  11. Šmoklja nisi pogledao u čemu je fora. Video uopšte nije o Karleuši. Navukao je ljude. Lik je car.
    Od 1:00 počinje ono što je bitno.

    (A to da je možda malo gejast lik generalno s obzirom na izbor tema na kanalu, nije isključeno. To nije kriterijum po kom ocjenjujem kvalitet videa)

  12. ma fajlovo je jovo na kraju prica kako je karleusa uspesna i ima love a podrzala vucica fazon sta joj to treba

    mogo je lepo i da kaze da je u pitanju prostitutka i ne bi bilo problena sve bi bilo tacno

  13. потпуно нејасно шта је у овом клипу толико интелигентно и генијално лик прича причу о рио тинту коју је и фазон малагурски обрадио пре 5 година и?

  14. Pa ja sam to shvatio kao kritiku, a ne priznanje. A ne možeš poreći to da je ona uspiješna. Mislim i Desingerica je uspiješan pa je svejedno kreten, kao i Baka Prase.

    A mislim da je napravio dobar štos da navuče ljude da pogledaju ovo o Rio Tintu što je imao za reći.

  15. Dobro OK, nije toliko genijalno, u smislu da je otkrio nešto novo. Poznate su stvari. Meni je više genijalno to kako je navukao ljude da to pogledaju, koji možda inače ne bi gledali takve stvari. I prilično je dobro iznio temu i zauzeo stav kako treba.

  16. ma bas je napravio promociju protiv rio tina vidi inace o karleusi fali klipova ja ne znam koga ce to privuce na klikbejt

    ali ajde dobro ako vec ima 6k pratioca nekih bolida koji se interesuju o karleusi nije lose otvori oci tamo nekom debilu sa sarenog dela interneta

  17. Ништа специјално у клипу овде нема и није нова фора навући некога плус човек има 5к сабскрајбера нема генијалности попљуво је рио тинто страва сви пљујемо цео дан слушамо о тинту у емсијама и на тевеу
    елем чуо сма на радиу јутрос као отворен неки центар за информисање о пројекту јадар шатро зовите и добићете праве информације немојте веровати осталима хахахха
    тресу се гаће влади због компаније

  18. jos mu svi daju podrska kao fazon imas muda do poda uradio strasnu stvar rivilovo vucelu i karelusu

  19. јова је удбаш и глобалиста не може он ово да окачи

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.