Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. L@ki
    Некада нас јебали на физикалије, ал ово сад на шут све. Шут - диференс мејкер

    Spisu i Polonara apruv dis mesidž

    svi su shvatili da je trojka najbitnija stvar samo smrdi jebeni žive u nekom bormiu 1987
    a ovi što su nam kao neki "pure shooters" tipa Bogdanović i Marinković promašuju otvorene trojke pa zašto tako igrati ljudi, tko vas je tome učio

  2. ajde cuti smolemane ne jedi gvna idi prosetaj vrati se kace tekma zavrsi

  3. oće igraju košarku u 2024. al da ne ubacuju otvorene trojke i još uz to da ostavljaju protivniku otvorene trojke

    pa može to da se igra al 3x3 na terenče, ovde se ipak ozbiljan sport igra

  4. Ovaj Durant 35 dina, ja mislio 45. Pa posle kazu black don't crack, pff

  5. Jebeni slim reaper nas usra
    Mislim svaka čas čoveku, al iskuliraj kevine malo

  6. Jebem ga uusta nenormalna.

  7. Još smo i dobri sa razlikom

  8. Bogdana neće šut. Aleksa ubacio na ludost, i tu je kraj.

    Sad svaka lopta na Jokića pa šta bude. Ne vidim druge opcije.

  9. Pa posle kazu black don't crack

    The whip does tho

  10. A za odbojku nas boli kurac što naši igraju protiv domaćina

  11. Al šta se promenilo u nasem sistemu.

    Pre osim Stojakovića, nisi imao izraženog šutera. A on nije promašivao, znači šuter. Bogdan sad šuter, ne znaš kakv će dan da mu bude.

    Sale Đorđević, ko ga smatrao šuterom, organizator igre. A protiv Litvanije 9-13 trojke beše. Danilović, pa Bodiroga protiv Amera šibao trojke sa onim smešnim izbačajem. Milenko Topić nije promašivao otvoren šut.

    Ovo sad brate, ja ne verujem šta rade.

  12. promenila se košarka tebra, avanzovala je, evoluirala, modernizovala se, mi još uvek kaskamo

  13. Pazi ti ove majmuncine crnancke, treba ih nahvatati i polomiti im picke nakon utakmice, mrs u geto pa tamo ovo ponasanje iz dzungle

  14. Bekovska linija, Avramović, Micić, Bogdanović, Gudurić...

  15. Okean ne mogu da pogode nabijem ih.

  16. a sto su ovi slepci u jamerikama sad hapsili ubazdinog buraza ovaj pravio sranja pre 4 meseca kakve picke

  17. Pazi ti ove majmuncine crnancke, treba ih nahvatati i polomiti im picke nakon utakmice, mrs u geto pa tamo ovo ponasanje iz dzungle

    И тестирати на допинг након батина

  18. kako mi ide na kurac ovaj dejvis što uvek ide na kontakt i dere se ko daunovac neki nije to radio dok je igrao u pelikansima mora da se u lejkersima to uvežbava i ima uticaja na sudije očigledno

  19. da jbt to da je malo pameti da se bojktouje ovo govno jedino ameri ne podlezu doping kontroli smolemane pusi kurcine

  20. durante turcine napusi se kurcine

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.