Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Нема пензије. Ноло почиње нову доминацију у стилу 2011-2016 па кад му докурчи Стефи преузима. АнтиНо1о пичкице вечно плачу лоло

  2. Vuzi druže možda ti više sereš al ja sam ekspert za

    G O V N A
    O
    V
    N
    A

    a šta sam onda ja?

  3. прејак меч одигро и један и други а ноло био за нијансу бољи

  4. Ovo sad i fedex trpi kuci od mirke idemo

    Z V O C A N J E
    V
    O
    C
    A
    N
    J
    E

  5. ноло био за нијансу бољи

    bio bolji za tonu mentalitija

  6. изволите западњачки хохштаплери дижите своје ведете у врх света и федерера и надала купите им сто кућа сто џипова ал сад ћутите и поклоните се не провоцирајте и следећи пут кад изађе на терен донесите му цвеће клошари клошарски са запада

  7. Eo i vucela pusi novaxovo govno grebe se majmun

  8. изволите западњачки хохштаплери дижите своје ведете у врх света и федерера и надала купите им сто кућа сто џипова ал сад ћутите и поклоните се не провоцирајте и следећи пут кад изађе на терен донесите му цвеће клошари клошарски са запада

    Ni slavlje ne može da prođe bez
    K U K NJ A V E
    U
    K
    NJ
    A
    V
    E

  9. тое изјава барда живе иначе

  10. блаженопочившег

  11. spec iz ustaslanda

    Jozo Ostruga
    prije 35 minuta
    Ološ iz HRT-a prebacuje prijenos na neke Filipince samo da se ne gleda Đoković

    VB
    Domagoj
    prije 14 minuta
    Kad je bio najinteresantniji meč Đoković-Alkazar, kojega gleda cijeli svijet oni prekidaju, sramotni HRT

    Al Ga Se Ru
    prije sat vremena
    Pa sta radite HRT ???!!!!!!!
    Vi niste normalni u glavi!!!!!
    Da li je ovo moguce ljudi moji !

    George Costanza
    prije 27 minuta
    Koje smeće je ovaj HRT. Umjesto da prenose finale tenisa i ono što bi većina gledala, oni prenose skok na kozliću.... Hahahaha

  12. Uze Nole penziju nacionalnu
    Nije bitno kolika je bitno sa je duga XD

  13. аххахахах па није још узо нема 40 година :)
    елем усташе стандардно на дане олује никад не пропуштају прилику да покажу колико су ретардирани

  14. Samo da bude redovna

  15. Ni slavlje ne može da prođe bez
    K U K NJ A V E
    U
    K
    NJ
    A
    V
    E

    bivši srbi nemaju više izgovora pa kuknjaju o kuknjavi, kako je dobro

  16. Ај ливед ин д тајм оф Новак

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.