Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Ja sam to pomislio za špance u fudbalu na evropskom.

  2. Nemci u kosašarci mi nisu nešto gotivni, ko španci sa braćom gasol i ljulj pride.

  3. mnogo kvalitetnih igrača i svako ima tačno određenu ulogu

    ovaj Obst nacistička verzija Kajla Korvera, njegov poso je samo da izlazi iz blokova i roka trice, i to i radi s tom germanskom posvećenošću usta mu se naserem

    a za španiju u fudbalu to je sad skroz neka nova španija bez ustaljenih smarača iz barselone i reala, iz mnogo različitih klubova, daleko lakše navijati za rendom baskijce nego za buskeca i ramosa

  4. Bonga s ovom frizurom kao rodman na terenu ehh vratio me u devedesete kad sam gledo bullse i nisam se ni rodio bio

  5. 300000 KURTONA obezbedio organizator u olimpijskom selu jebote leb

  6. kolko li se kecaju tamo ti vrhunski ljudski

    S P E C I M E N I
    P
    E
    C
    I
    M
    E
    N
    I

  7. bedara što sam prokleo naciste ovim javnim iskazom simpatiziranja

    bedara ili galaxy brain potez, ko zna

  8. Eh kad bi bilo ovako neizvesno večeras i u 22:17h

  9. al si zasrao herr franz

  10. mrš majke vam ga spalim jebale vas ujedinjene nacije kongoa i centralnoafričke republike što ste napakovali ždrijeb da ne idete na amere do finala pizdurine žabarske kud vam fon holtic nije spalio taj pariz kurčevi

  11. haha evo ga lesor i jabusele lol

  12. mrš majke vam ga spalim jebale vas ujedinjene nacije kongoa i centralnoafričke republike što ste napakovali ždrijeb da ne idete na amere do finala

    Ma dabogda izbegli amere i u finalu seme im jebem kad tako drčni

  13. eo kad je divac jeo govna ko jokara a djindjara radio iste stvari ko vucela jebem vas

    https://youtu.be/TBlT8Q9Hl0Q?feature=shared&t=488

  14. аће пукнемо текма готова на полувремену

  15. пази тупави аца инфромација интервјуише ове сестре маме и девојке ових кошаркаша наших као шта кажу добра је енергија шта очекујете очекујемо победу хахахахах

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.