Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Sutra u 9 sa jamerikama drktace nacija

  2. Haha je l' me zajebavaš da su se vaterpolisti dovukli do polufinala.

  3. Ja sam mislio da smo ispali, kad nas našamarali kenguri i još neko beše.

  4. pukli smo i od madjara prosli smo kao 4ti, i hrvati isto bili 4ti pa su odrali spance prve favorite

    zato kazem relana spika da si oci povadimo za finale

  5. Hrvatska Srbija u nekom od finala olimpijski igara.. tako plidu zamislja pakao

    dosta zanimljiva atletika, sve je bilo interesantno do sad sto sam gledo

  6. Oboren olimpijski rekord u bacanju diska muški, ravno 70m

  7. Mada ženske skaču motkom, lepo za gledanje

  8. Roger Stona iz Jamajke uze prvo zlato za njegovu zemlju u bacanju diska, takmicio se protiv Alekne iz Litvanije koji je zapravo i trenutni svjetski rekorder (kao i njegov otac prije njega). Veliki uspjeh, rispekt

  9. Da Stalkere, OR je ovo ali ovaj Alekna negdje u Oklahomi fiknuo 74m iako vcrs nije mogao ni 70m

  10. ženske skaču motkom, lepo za gledanje

    haha skace nina kenedi od sreće a kamera dole negdje kod dupeta, lepooota

  11. sa amerima u 1/2 vaterpola

  12. свуда се ти допинговани амери гурају не верујем да су јаки у водополо идемо по злато или сребро

  13. sta cemo danas da prikoljemo cek da vidim

  14. Skok motkom zene najbolje ribe na celoj LOI

  15. како ће пасти пријава организацијама за заштиту животиња неће им бити добро

  16. Od kad to nemci u crvenim dresovima, istripovao sam španija-francuska igraju

  17. Lepo se slaže uz arijevsku crnu kožu..

  18. ne mogu da verujem da su mi nemci jebeni gotivni u nekom sportu

    ko je kvisling jasam

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.