Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. hahaha usrali se svi ne sme niko kaze nesto za repku

    al obj jesmo retardi redosled nacionalne retardacije ide otprl ovako

    fuzbal>sket>vaterpolo

  2. koga uopšte zabole kurac za nebitni sport koji igraju dvaes četri likova na svetu pogotovo nakon jučerašnje krađe

    nek osvoje zlato svaka njima čast ali ni osam miliona njihovih zlatnih medalja mi ne bi značile kolko sjebavanje amera u košarci

  3. pa sjebali smo amere u basketu jes da nismo stigli do primarnog cilja ali spike o drim tim govnima busted

  4. a te price kako mi je preca ova ili ona medalja mogu samo potkapcitirani mejmuni prosipaju ko pre neki dan sto se ovde par papaka javilo kako bi dalo novaxovu medalju za parce uspeha u basketu

    o cemu pricate ljudi, sportski uspeh je uspeh svako se moro iscima da bi do toga dosao i bori sa najboljima, to sto si ti populisticki mejmun kuj te jebe

  5. U suštini, jučerašnji američki šamar doprineo da mi skoro sve ravno dal ćemo da pobedimo nemce i uzmemo bronzu ili ne.
    Al u svakom slučaju zaslužila je olimpijsku medalju ova generacija sa karijem kao mastermajndom na čelu. Sve drugo bila bi sportska nepravda
    Jebemti ćivot sanjao sam neku košarku sinoć al se ničeg ne sećam.

    Ovo mu dođe neki sličan lvl kao i mijatovićeva prečka pre 26 godina

  6. sa kraosanima u nedelju od dvoike lepo

  7. ova generacija sa karijem kao mastermajndom na čelu

    de su sad svi oni mejmuni sto su pricali da je izlapeo senilko i ostala brabonjanja

    cica izbacio raspalog tea na vreme

  8. Ja juče dok sam gledao, i kad sam vidio da smo zadržali solidnu prednost do kraja treće četvrtine, već sam počeo da vjerujem u nemoguće, i zamišljao eventualno slavlje na ulicama. To bi bilo jače od Indijanapolisa 2002. jer je ovo jači drim tim i za Olimpijadu se uvijek bolje spreme i pošalju najjaču ekipu. Onda sam na kraju 3. četvrtine izašao na neki sajt za klađenje uživo i neki prediction market. I vidim daju Amerima samo 35% šanse, iako su im na kraju 2. četvrtine još uvijek davali 65% šanse.
    Ja reko, samo da izdržimo nekako. Stara nije vjerovala ni u jednom trenutku da ćemo uzet Amere. I bila u pravu, nažalost.

    Sve otišlo u kurac nakon Jokićeve 4. lične i one 2 vezane trojke.
    Interesantno kako se u Amerima nakon toga probudio neki životinjski instinkt i krenuli da razvaljuju, a nama sve stalo.

    Jbga. bili smo dobri, zaslužujemo medalju u svakom slučaju.
    Protiv ovakvog drim tima izgubiti sa samo 4 razlike nije neuspijeh.

  9. jovo ti treba sa pliduom da navijas za bih to je tvoja zemlja kaki kurac serbia

    gledam sad bih 5 takmicara ukupno lol, vrv bi bilo dosta vise da srb pa i cro ne odvuce sve sto valja

  10. Iskreno malo mi žao Bosne u sportu. Stvarno sramota za toliku državu da ima tako malo predstavnika.

    Ja lično nisam protiv toga da Srbi i Hrvati nastupaju za Bosnu u pojedinačnim sportovima, pod uslovom da tu žive i da tu treniraju. Ako su otišli u Beograd / Zagreb da treniraju, ili u inostranstvo, onda ih ne vezuje ništa posebno za Bosnu, mogu uzeti dvojno državljanstvo i nastupati za Srbiju ili Hrvatsku.

    Što se reprezentacija tiče, tu sam ipak za to da Srbi igraju za Srbiju i Hrvati za Hrvatsku, ako ima mjesta za njih u reprezentaciji. Ako nema mjesta, ako nisu dovoljno dobri da uđu u reprezentaciju, onda mogu i za Bosnu da igraju.

    To je neki moj stav otprilike.

  11. mislim da vise bosnjaka nastupa za srb nego za bih jbt

  12. Vratili se korijenima.

  13. Nikad veći broj crnaca i crnkinja pod italijanskom zastavom na ovim OI u atletici

  14. gledaj jokaru sirotiljo, gledaj ko zna kad ces ponovo

  15. Fali agresivnosti u odbrani, kontam da su umorni vise

  16. И са пола курца јебу нацисте

  17. kontam da su umorni vise

    jasta su, mada i svabe su pokradene tako da smo negde egal u sjebanosti

    ocel francuzi uzmu ovo vcrs sa jedno 20-30 razlike he he

  18. eo neko napravio kompilaciju sudijski govana

    https://x.com/vladegoat/status/1821986662500733062/video/1

    obratiti paznju na lebrona mejmuncinu na 1:16 kriminal bukv

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.