Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. ameri ovo igraju sa pola gasa bukv

  2. Ova krakati venbanjama, cudo od dijeteta

  3. kongo nikad nije imao tako perspektivnog igrača radujem se njihovim uspesima na međunarodnoj sceni kad bude igrao za njih

    kako to mislite on je francuz??

  4. jebote ovaj dejvis daj oblepite mu usta s izolirku svaku put kad uđe na polaganje vrišti gore nego gasol AAAEEEIYYYYYYYYY nevezano za to dal ga neko uopšte pipnuo

  5. Uce u ovih mojih +15 tacno se dozira ovi igraju na 30% satanisticke igre

  6. stizu ovo francuzi sig bas je napeto

  7. Ne vredi jbg nemoš šutiraš slobodna 10 od 17 u finalu, sramota. I za 3 su šutali katastrofa, kako nisu izgubili 20 razlike nije mi jasno.

  8. aj se ne zaebavamo ovo scenario bukv jok se neko izlozio na ovu tekmu

  9. ovog sarenca isto na radio pod hitno

  10. Ne vredi jbg nemoš

    Igrat protiv currya koji pogađa 4 trojke zaredom

  11. Fino uvežban igrokaz, mislio sam biće neka borba makar publike radi

  12. slusaj sarenca

    uradili su po sta su dosli

    ovaj veci papak od plidua

    eo pliduu mozes malo slavlje napravis kuci otvoris kutiju pringlsa i zalijes kokakolom pobedijo si

  13. I koj kurac im Kari ovako malo igra haha
    Reci mi uvedemo Bogdana 3 minuta i izvedi ga napolje kad da 3 trojke koj kurac

  14. Ne znam statistika konačna kakva je, ali šutali su Francuzi kriminalno, otvorene šuteve mašili. Očaj. Slobodnjake nekih 60% LOL

  15. da bas velika steta sto francuzi nisu dobili ovo sve bi selo na svoje mesto

    ajde melk ne edi govna lubi blat

  16. Ali koliko su operisani od radovanja ameri, uzmu zastavu, dreknu se “lets go baby” i malo šetkaju po parketu

    Mi kad smo se plasirali na svjetsko, tri dana slavili na ulicama bukv luđe od nove godine

  17. Ovi navijači, aplauz i kao “yeeeeey we won”, uleti na taj parket jebeni šta pljesces ko balavac

  18. Ali koliko su operisani od radovanja ameri, uzmu zastavu, dreknu se “lets go baby” i malo šetkaju po parketu

    osim sto se majmunisu svaku tekmu celu tekmu bukv svakom normalnom otisli na kurac davni dana svima osim bosancerosima

  19. el ima sta organizovano u sarajevu el se slavi?

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.