Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. Nema, samo konačni predah jer su se stvari posložile po redoslijedu - balanced, as all things should be

  2. dobro je da srboi nisu uzeli ovako je najbolje

  3. Ja to nisam reko. A sto ti nisi zadovoljan bronzom ?

  4. nikad o tome nisam toliko razmisljao koliko generalno volite srbiju i istovremeno imate averziju. Otprl bilo bi bolje iz nekog pliduu ugla da je final usa srb al da amerika uzme na kraju.

  5. msm kad kazem ti ne mislim bukv ti nego sam poceo ovaj klix u zadnje vreme vise pratim i ono otprl taj vajb fala bogu nisu dobili amere ne bi se to moglo istrpeti

  6. Lol Caro Plidu je poslednji musliman koga treba drkati da ne voli Srbe i sta vec haha

  7. haha pesic 400k godisnje pixi 1.5 meleona

  8. ne drkam plidua boxe volim ga vise nego svi drugosrbi sajta sa svojom feik ljubavi nemas tu sta nego bukv ovaj sajning kme kme srbi ovo srbi ono ameri pa srbi varijanta

    kacu vec svabe tu gde jesu a oni dalekoistocni mudzosi nisu bas tako bliski a i nisu nesto dobri u sportovima

  9. Caro, ja uvijek kažem žalosno je da se mi ovdje u regionu ne radujemo uspjehu komšija s kojima smo živjeli u istoj zemlji do skoro. Previše je krvi proliveno i odnosa narušeno, ne može se očekivati da navijamo jedni za druge ili da prelazimo preko nekih stvari i to je okej.

    Treba covjek na licnom nivou da gradi dobre odnose sa dobrim ljudima ma ko oni bili ali da mirim narode i nacije niti mogu niti želim.

  10. ja sam uvek navijo sa bosnu jebem te, secam se za brazil kacte isli svaku sam navijo za vas. to sto vas 5 na oi kako da navijam. I onaj nurkic mi je simpa isto ko ljaic jebem te

    jbt serusckas ovde sve vreme potencijalno navijas a potencijalno zelis neki neuspeh, kakva je to spika. El smo tvoj el nismo odluci se. Evo ja mislim da ste nasi a vi se jepte.

  11. i real nema sanse da bi ikad navijao za neke amere ili turke u bilo kojoj disciplini nego za bosance u direktnom duelu to teski blam jebem te

  12. Kao neki dan kad si pricao o nekim rijecima podrske s indexa kao navijali smo za srbiju bas nam je zao smrc smrc
    Aj ne seri sta ti zao, u najmanju ruku boli te kurac a da ti je zao nije. Jbt to mi je tako perfidno i dvolično prodavanje priče, kao da je neko naivan moze ti biti zao kad se nesto lose desi neka tragedija u srbiji, kad izgube na takmicenju u kojem i tvoja zemlja konkurise e onda ti nije zao majcin sine

  13. Jokic mrtav pijan na dodeli

  14. Kao neki dan kad si pricao o nekim rijecima podrske s indexa kao navijali smo za srbiju bas nam je zao smrc smrc

    gomile ustasa su navijale za nas, oni koji nisu radili to samo iz mrznje i opsteg hejta slicno ko i kod vas

    ovo drugo zao kurac palac ne znam o cemu pricas

  15. brate ako si navijac mos jedes govna kako oces al ako vidis da kroasani npr ubiju random brazila u fuzbalu sig nes biti slepac kaes e nja nja ja navise volim brazil

    to rade samo retosi otprl

  16. Za Modrica samo debil moze reci da je los igrac zato sto je Hrvat

  17. jbt ovde imamo horde drugosrba koje podrzavaju njemce u svemu isvacemu daj naucite nesto jebo i ja

  18. Niko normalan ne bi navijao za amere engleze nemce i ta govna protiv bih ili hr ili srb. Jedino protiv šiptara ako igraju eventualno, a čak i tad je duplo golo

  19. Modric obj najkorisniji igrac ex yu player, goat po rezovima sve ostalo nebuloze iako ih nasralo na max i duvaju se ko budale. Najsmesnije kad krenu da porede srpski basket sa njihovim fudbalom

    nije za poredjenje jbg, nas basket je institucija i kontinuitet.

  20. Caro mozda imamo drugačije poglede na stvari, ja iskljucivo mogu da navijam samo za nešto što smatram svojim npr zemlja, grad, klub iz grada i tako. Jednostavno, nemam tu emociju kad igra neko drugi, evo klub iz tuzle da igra lupam ligu prvaka kvalifikacije meni ono svejedno ako prodju super ali ne navijam. Meni je ta riječ navijanje mnogo jaka, jer ja kad navijam za nesto ja se ozbiljno brinem i sekiram za to, uzivo ne mogu da sakrijem (ne)zadovoljstvo, odglumim kao boli me kurac sto smo izgubili a meni krivo haos jbg takav sam.

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.