Olimpijske igre Parizer 2024god

  1. evo zakraj da budemo svi tuyni, nole vucela i jokara su bolji od 99% srba takvih kakvi smo

    da nas je vise kao sto su njih trojica ne bi pricali ovo o cemu danas pricamo, bez neke zajebancije sad to je hc istina.

    jebigica

  2. Nije lako ovom cari, covjek mora da ispravlja krive drine

    Mora odbrani vukajliju od drugosrbijanštine, ovo je ovde avangarda i ako vuka padne to je prva domina koja ruši sve druge.

  3. melcintoshe sta ti mislis, ko ima veci personality, ti ili novax, i zasto ti?

  4. Sportisti su večeras mogli da stanu ili uz sopstveni narod, koji se bukvalno bori za opstanak i pred jednim je od najvećih izazova u modernoj istoriji, ili uz žvalavog psihopatu koji je jedan od najvećih zlotvora u modernoj istoriji. Izabrali su stranu, niko ih nije lpao po ušima. I to je to, možemo mi sad ovde da pričamo šta hoćemo, ali ovo je bukvalno Bora Čorba Laza Ristovski level prodaje bulje. Volim ih i ja, neponovljivi su sportisti neki od njih, ali kao deo ovog naroda su fejlovali i toeto.

  5. Ma mi smo svi kolektivno kurac lipov, moze lok

  6. Caro brt personality reč prestala da se pominje još kad je čoko bananica bila 90 para.

  7. fejlovali su onog trenutka kaci poceo gledas oi i kreno se lozis, odnosno ti si fejlovo tada sve ostalo je tabula raza jbt

    fejlovali su kacu ocli na oi da se takmice kad igra i kosovo, fejlovali su i svi drugi jer rujane ne jebu vec godinama jer ono sto gledamo se zovu globalisticke a ne olimpijske igre jebem te gde se promovise satanizam na max i koga bole kurci, onaj americki doping i drugi kurci...

    jok ajmo na fake olimpizmu rusiti vucelu tako to ide...

  8. Stoji i jedno i drugo. Večeras su direktno fejlovali sopstveni narod i nek se jebu svi redom, ne samo oni, već svi koji imaju nekakvu platformu i dopiru do ljudi.

  9. Sem Mandića naravno, mada se i on uskurčio iz ličnih razloga, al opet svaka čast.

  10. Melk nije mi u prirodi da stanem da Carinu stranu al važi što Djokovic treba da se buni kad ti tvog dedu ne možeš da ubediš da ne uzme 3000 k dinara i kilo brašna jer se sere tebi u zivot direktno
    Nemoj da zajebavas jbg

  11. ahaha novax stigao nadala po broju sedmica provedenih na top2 poziciji sa 596 sedmica fedex treci sa 528

    IDEMO NOLE

  12. Spasi nas nole nemoj samo sebe gledas treba nam mesija razumi nas, i ti jokara

    Kad vi krenete krenuce glumci, naucnici, piloti, vajari, slikari, kuvari, nastavnici, taksisti, lovci, spremacice i svi drugi ce da krenu.

  13. čekaj bre vi ozbiljno hoćete da vam sportisti pričaju o politici, pa jeste zato i imate šapiće, sergeje trifunoviće i slično. bilo ko od njih da je progovorio o rio tintu nešto ne bi igrao sport više ni u nekom klubu a kamoli za reprezentaciju a kamoli dobio te olimpijske premije. evo zamisli kad vam ja ovako ekstreman za te neke stvari kažem da ne kenjate

  14. prodali ste beograd prodali ste srbiju

    ovo vec postaje opsta histerija sta vucela radi i koko je narod podeljen po svakom kriterijumu. Evo ovi mejmuni nisu vikali sa terase rio tinto mars iz srbije i odma su se svrstali na vucelinu stranu. Kao da to tako funkcionise, bez prethodnog dogovora i nekog konsenzusa unutar saveza

    Naravno bilo bi lepo da su podrzali, sto ce verovatno i biti u perspektivi kroz neke objave i sl, ali kad su sportisti kao grupa slali politicke poruke ikada ranije. Za koliko su se stvari do sada mogli zauzeti pa nisu. Nerealna su ocekivanja svih ovih kmecavaca jer bas sada je aktuelan rio tinto. Do pre mesec dana mogli su se jave oko pokradenih izbora itd itd

  15. De je vojska protiv rio tinta, de je policija zna li se sta

  16. nek se javi udruženje podstanara dorćol zašto oni ćute?!

    znaš na šta me ta priča podseća, na black lives matter u americi, aha nisi stavio gej crnačku zastavu u opis ti si naš neprijatelj, taj neki fazon

  17. Па они су ти који први серу "донели смо медаљу ЗА НАШУ ЗЕМЉУ". Као урадили неки битан курац за нашу земљу и сад су хероји како их називају медији и део народа. Обични циркузанти, забављачи.

  18. ne krivi kera što juri za repom, on je onakav kakvim smo ga napravili

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010