Prijava

Ko tu gazduje mene to brine jutros

99,99% struje ide na takmičenje, i samo po sebi ne pruža nikakvu uslugu...

ovo sa prakticnog uporista nema nikakve logike, posebno da se takve akcije dozvoljavaju (crno trziste jelte) te da se na globalnom nivou dopusta jedenje energije u eri CO2 kmecanja (glupi su ne kontaju sta im majneri rade)

molim pojasnjenje

Programeri gazduju ka i vazda

Slike sidni svini > rasprava o btc

Plan je da se svi bitkoini izrudare do 2140.

ovo je vec u rangu mesijanstva

haha i jebac majner ko bi reko

jebac koliko ti uzimas veceraske?

Fazon ovu zaveru smo prozreli cara i ja za 13.5 minuta kumulativno, naime ovom šećerlema šemom upravlja energetska industrija nema druge

Tako je to postavio sistem anonimni tvorac bitkoina po imenu Satoši Nakamoto (pseudonim). Da bi se tu išta promijenilo morao bi postojati konsenzus svih programera koji to održavaju, što je ekstremno teško postići... Do sad kad su pokušavane neke novine da se uvedu to je rezultiralo time da se neke frakcije potpuno odvoje...

ovo sa prakticnog uporista nema nikakve logike, posebno da se takve akcije dozvoljavaju (crno trziste jelte) te da se na globalnom nivou dopusta jedenje energije u eri CO2 kmecanja (glupi su ne kontaju sta im majneri rade)

molim pojasnjenje

To je jedan od razloga zašto sam ja protiv bitkoina... Ne postoji način da se to zabrani jer se ne krši nikakav zakon. Ne može ni meni neko zabraniti da držim cijeli dan grijalicu upaljenu usred ljeta, to nije kršenje zakona... Oni svu tu struju što potroše i plate. Drugo je to što se na to može gledati kao na rasipanje resursa, što to u suštini i jeste... ali rasipanje resursa nije protivzakonito.

U Americi pokušavaju sad uvesti neke dodatne poreze na majning... Što po meni ima smisla.

ima nesto u ovoj prici sad tek to vidim (jebac predikcija)

Porez na šarenu lažu, takozvana vazdušarina

To je jedan od razloga zašto sam ja protiv bitkoina... Ne postoji način da se to zabrani jer se ne krši nikakav zakon. Ne može ni meni neko zabraniti da držim cijeli dan grijalicu upaljenu usred ljeta, to nije kršenje zakona... Oni svu tu struju što potroše i plate. Drugo je to što se na to može gledati kao na rasipanje resursa, što to u suštini i jeste... ali rasipanje resursa nije protivzakonito.

ne modz ti zabrani al modz da ti bude neisplativo (il da krades sto jedino ima smisla)

opet kazem kukavci kao fazon jebac i skauz vrv nemaju tu privilegiju. Random korisnik sa klasik stekerom je lvl amebe u celokupom konceptu i hrani se mrvama doslovno.

Rspct Jovo na objasnjenjima (iako su imaginarna) vs skauz objasnjenja (bato kote pita bitno je da kaplje evo vidi me)

Pola grama batke na dijeti sam

hahah izletela mi slina iz nosa bukvv

sve u svemu nijedan majner kog sam pitao dosad nema pojma objasni sustinski proces nego blebece naucenu mantru (sa prividom razumevanja)

Ahah ali cara pitao majnera kocim se, btc majner kao jedinka ne postoji 10god drzave majnuju btc loool noob, vrv je navatao nekog mucenika sto na grafi od 200e majnuje rejven koin i u minusu je xd

ali shege ima na pretek i kaplje BAJICE

jebac prodao NFT Vlado Georgijev za 7000€ kakvo majnovanje

sad su novo belo - airdropovi, nftijevi, layer3 cubes quests ludilo bayo

e duvajte kurac necete vi mene zajebavati kapiram ja sad sta vi radite:

2 months later skauz jebac: pa govorili smo ti sve vreme a bio si mejmun (znaci ne rudarenje nego trejding kapirash sad evo klikni tu hnjo hnjo hnjo)