Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Engleski krstajić dobio šut kartu, a srbijanski trapatoni se i dalje šepuri

    (*Trapatoni je gospodin i profesor za ovog)

  2. pa naravno da podneo ostavku kad su oni bili vreća za udaranje

    mi nismo bili vreća za udaranje

    nuff said

  3. a sto je pixara odbio 10milki od nn kluba po sezoni to cutimo

  4. evo saznalo se pixaru trazila juzna koreja hvala ti piksi sto si ostao sa spancima ces pokazes ko smo sta smo vec pocetkom septembra ebacemo furiu

  5. Piksi da može prodao bi par igrača iz repke uzo pare i pobego u nagoju

  6. Bolesno kroz šta je prolazio taj Sautgejt tamo i šta je sve trpeo. Trener u rangu Piksija, al da se ne lažemo, odveo ih do dva finala i u Kataru ispao od prejake Francuske, jer je Kejn promašio penal. A ni tim nije jak kao neki prethodni koji svejedno ništa nisu osvojili. Džaba što se nadmeni Englezi svaki put prelože i misle da imaju najbolju ekipu na svetu, jednostavno, i desetak drugih timova nisu ništa slabiji. Ne gube ništa njegovim odlaskom naravno, al opet - ništa od njih ni za 2 4 6 godina.

  7. jebo ja to sto su oni u finalu realno trebali jos od slovaka ispasti a i mi smo ovakvi copavi mogli da im damo go kacmo jos mislili da ce biti nesto od repke cim nas englezi nisu naglavili

  8. cara based i radebogdanovićpilled ja ne znam kakva viša sila je pomogla engleskoj protiv nas slovenaca danske slovaka i zapravo svake truba ekipe s kojom su se susreli

  9. Englezi su kad gledas igrače pojedinačno top klasa, ali realno još od prvog meča su se vukli po terenu. Očigledno ih je sezona izmrcvarila.
    Trener je klasična rupetina koji sumnjam da je ikakvog uticaja imao na tim, i kad bi Englezi progutali knedlu i doveli nekog taktičara (Švabu/Žabara) ili nekog napaljenoj južnoamerikanca, došli bi to tog zlata.

  10. i kad bi Englezi progutali knedlu

    hahaha oh nooo samo ne stranac na klupi u takoj autohtonoj etnicki cistoj repki zvanoj genocidaska kolonija ciji presednik drzave neki tamo

    A P U
    P
    U

  11. realno o spancima ce se tek pricati bukv vec su favoriti za uzimanje narednog vecea

  12. hahahaha ali da najjače je što se englezi pale na to da im trener repke i igrači u PL budu ENGLEZI a to što su crni ko ugarak i došli iz ugande pretprošle godine nema veze oni su englezi jer imaju državljanstvo

  13. Bakajo Saka rodjeni Londondjanin.
    Slikao se s Natali Portman (u usta ih ....)

  14. Hezno ne dipr burazeru, njemcima i englezima se ne moze prebaciti za šarenolikost. Uvijek su to momci rođeni u toj državi pa čak i njihovi roditelji.

  15. staaara njemačka plemićka porodica Rüdiger

  16. evo ja mogu da im prebacujem crni su

  17. i braon (kozojebska boja kože)

  18. Momci otkud znate mozda i vi otkrijete da ste par koljena unazad neki
    potpuno
    ludi
    cigani

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.