Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. Ma kakav princ, nije zlato sve sto sija, prokleta je kadifa i svila

  2. Ne bi vala nikad u neku popularnu porodicu pogotovo kraljevsku, daj nesto skromnije ili bar daleko od ociju javnosti

  3. a sto sta bi postao domar ne kapiram

    jbt kacu pricali da se periodicno razvodnjava krv to je znacilo da dovode ove kvalitetne a ne rendom mejmune

  4. Kako šta joj fali, princeza. Udao si se u moju kuću, da nije mene ne bi bio princ itd. Šta će to bilo kome, pogotovo momku koji je multimilioner sa 20 godina i vole ga tamo u njegovoj zemlji.

  5. ma jeste bajo al kralj ga zvao, bukv mole ga mala se nista ne pita

    nije to ona varijanta kao kace ufunjas kod zene posle moras jedes govna do kraja lajfa od taste i ostalih debila iz familije

  6. dao si se u moju kuću, da nije mene ne bi bio princ itd.

    to sto ce ona nesto kenja to je nebitno uvek moze da se pozove na ćaću

    jbg nemos sve parama zavrsis, neke priveligije su viseg nivoa

  7. sad razmisljam nesto i dete sutra kad dobijes u takvoj prici tvoj mali ce bude kralj/princ jbg, sta sa nekom fanfuljom moze bude samo random drugosrb

  8. Ma kakvi, tu kad uđeš nema izlaza. Ne treba mu to, viš da ne zna kako da ispali princezu, u fazonu - e da divna si i sve, al život je kurva moram da se fokusiram na karijeru...Kakva bre princeza titule, samo sebi da natovari sranja na vrat - ceremonije, obaveze, medije koji će od njih da naprave Kardašijane itd. "Odjebo princezu" - ono, dobro zvuči, napecao bi gomilu kojekakvih prevrh žena samo na tu foru.

  9. hahah ok ima smisla, al ajde sad real uzmi pricu da ovaj nas kraljic sto razbija srpski ima dobru ćeru a da si ti neki novax u prajm tajmu

    jok ne bi iscimo i ovog matorog da ti pece pomfrit i da te vorsipuje. Bukv udjes ko ejlijen uzmes sveee

  10. Da da, oni su ludi inače, ćeri dune u glavu da se uda za nekog šupka i ti šta ćeš, moraš, svi imamo ista prava i mogućnosti izbora, odabralo srce, a sad zet kakav je da je i on polaže prava na ime, privilegije i svu pokretnu i nepokretnu imovinu...Daj bre Caro nemoj me zajebavati pa ti ljudi su preživeli teror komunizma i opet su na nekoj tamo vlasti, to je namazano svim farbama i ne preza ni od čega da se održi tu gde jeste i uveć kapital i moć kako zna i ume. Vidiš da ova maltretira oca rođenog da joj dovede đuvegiju, jbt ko još to radi. Možda ima nekih telesnih nedostataka il nešto, pa ovi u fazonu daj da je udaju dok se nije saznalo. Lupam gluposti malo ali - mlad, zdrav, prav, lep momak (iritantan fudbaler jako al to na stranu), pun love, voli ga narod, može da jebe i ženi šta oće i posle se razvede kad oće i onda ženi nešto drugo šta oće. Kakva bre princeza, beži od toga.

  11. Da sam na njegovom mestu prvo bih je oladio, sačekao dva sata da se to pročuje i otišao odmah pravac kod neke aktuelne Monike Beluči, i rekao joj - odjebo sam princezu samo zbog tebe, ti si najlepša žena na svetu. Spale bi joj gaće još na pragu...Posle kad dođe sebi pravac kod druge iste takve, sa istom pričom.

  12. pa zajebo bi se u toj semi bukv gledam kako bi forvardovao svoje dete sutra

    ovako ce navata neku karleusu koja vec ga sutra jebe za decu i sta vec stigne samo da bi bio popularan u tamo nekom fake lajfu, tim parama il ce upravlja tamo neka buduca dzena koju uzo zbog hormona da bi samo jebo ili menadzer, ili fifti fifti

    kao da ljakse fusbaler ima dovoljno mozda ga ukpaira da treba odzeni prostu seljanku i da ima normalan lajf

    u tom kontekstu potpisujem da je ugovoreni brak za njega bolja opcija posebno ako je posrednik

    K R A L J
    R
    A
    L
    J

  13. i pa ti ljudi su preživeli teror komunizma i opet su na nekoj tamo vlasti,

    :))))))
    Mislim da istorija nije baš tako išla, ali nema veze, svako očigledno ima svoju verziju iste.
    No, da se vratimo na temu prošenja princeze.
    Je l' uopšte sme podanik španske krune da odbije princezu/princa? Ja mislim da ako bi se neko usudio da ih otkači, već sutra bi visio k'o šunka, ili pravio društvo koralima oko Balearskih otoka.
    Zajebano to kad Übermensch baci oko na tebe.

  14. Mada recimo mogao bi da se Gavi pojavi na nekim ultra livečarskim protestima i onda bi ovi njega odjebali

  15. Aha, katalonsku zastavu da okači na balkon, to bi bilo dovoljno.

  16. meni je najjače bilo ono kad je katalonija htjela da se odvoji pa se čitav zapad digao na noge i rakete da to zaustavi a ovamo nama guraju tu neku ČUPRI

    ja samo da ih nerviram bacim ponekad komentar free catalonia free scotland itd.

  17. Solidna razina ivičastosti od mlađahnog Hezna.

  18. uvijek sam bio rubast

  19. Pixela tebra vidiš li? Odreko se čoek 4 milke godišnje a tebi žao jedne i po ccc

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.