Iskustva iz Grčke

  1. Haha che nisam imao pojma za ljombermana

    Hot staf za mene ubacujem na plejslistu paralija kolima 2024 lolo

  2. Kontribjušn za plejlistu, idemo u Grčku, fanovi Cecane na aparatima. OPAAAA!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=EzVGYjVMhkU

  3. Επιμένω - stara grcka skracenica za ja jos spavam u tvojoj majici

  4. Caru sam ja upoznao s dobermanom, i to je otprilike jedna od rijetkih stavki zbog koje me poštuje

  5. A I M O P L I D UU A I M O S A D S V I:

    dodji u grcku dodji dodji u grcku

    D O D J I U G R C K U D O D J I D O D J I U G R C K U

  6. plidu dođi na bazene u berane

  7. Bjezi hezno umjesto u sutomore da zovnes ili dole u dobre vode u ruzu vjetrova, ti me na zenba u berane zoves eee

  8. hahahaha jebem ti život bio sam u sutomoru i dobre vode prije nekih 20 dana, samo na dan da vidim neke ljude, i nakon toga otišao u Petrovac.
    Petrovac bio jeftiniji od ova dva... i to osetno. brate. nabili cijene u onu ciganijadu, pa zašto bi iko normalan radije otišao u Dobre Vode nego u Budvu ili Petrovac ili HN

  9. Hahaha ma sutomore mi palo na pamet jer sam cuo da tamo ide dosta pazaraca

    Bio sam u budvi i becicima, bio dole boka kotorska i nekad davno u ulcinju. Ulcinj kao da si u Albaniji, vjerovatno je onakav vajb i da sam otišao u Drač

  10. siptari i more ne ide jedno sa drugim

  11. Zato idem u grcku idem idem u grcku jer nema siptarije

  12. Caro letuj na Adi a ne na Lefkadi

  13. Ja sam se pokondirio ovde dole, ako ima više od 4 osobe na kvadratni km plaže ja ODJEDRIM.
    Tačno ne mogu da zamislim da plaćam pajsad LEŽALJKU medj žgadijom ala one slike s kineskih radničkih odmarališta gde voda ključa od populusa u gumenim flamingosima na naduvavanje.

  14. siptari i more ne ide jedno sa drugim

    A Bosamci i more idu lol, najjači Hrčci kako su napravili onaj mos’ da ne moraju da idu 15 km kroz bosansko primorje, ovo kažem kao neko ko je rodjen ubosni

  15. Chevu prica mi familija iz australije, kod njih plaze stotine kilometara, zabodes suncobran i lezaljku dje oces, poneses dasku za surfanje i boli te kurac nema guzvanja nigdje

    Dobro nisu mi bas tako rekli ali u fazonu nije kao po evropi ova ljetovalista masovna resorti i to nego se pokupis sjednes u auto odes gdje oces i kupas se, no big deal

    Jel tako i kod vas, kako dozivljavate ljetovanje uopšte u tom ćošku svijeta

  16. Pazi mi na njih gledamo kao previše ljudi na tako malom mestu lol plus ovde nema živine koja može bukvalno da te ubije tipa otrovni gmazovi, krokodili i kenguri kavgadžije.
    Čak su im i muve neke hibridne, jednom sam se zamalo kobejnovao u nekom selu Rove ili Robe na jugu Australije, bilo gde u svetu mahneš rukom i ode muva, tamo ti DOSLOVCE ulaze u nos i usta, odvratne zunzare zelene

  17. Ovde tipa novi migranti se oduševljavaju ovim plažama u gradu, a ima ih, grad izlazi na 2 okeana, zapadna obala je malo divlja, vullanski pesak, veliki valovi, surf i te fore, istok je više onaj beli pesak i neki pacifik vajb i odeš 50 km od grada već osim u špicu sezone realno nema nikoga, da ne pričam po ostrvima ako znaš hehe gde i kad da odeš.
    Druga planeta.

  18. Ovo chevuovo zvuci kao kace spustis 5-6km juznije od paralije

  19. A otici cu u tu Australiju ili Novi Zeland jebes mu mater, sto bi rekli ameri YOLO.

    Za Australiju imam gdje ono ne bi potrošio marke sve i da hoću, jedino ta karta preko svijeta i što bi mi fazon trebalo da ostanem 20 dana minimum, ne isplati se ići na kraće na te daleke puteve.

    Svakako sam Aziju otpisao više, osim Japana, ne bih želio da vidim više ništa (a i taj Japan na dnu prioriteta) tako da još Australija u budućnosti i da se vratim u Evropu do kraja života amin

  20. Koreja je ludilo Plidu, vredi otići.

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.