Prijava

caro zapisi u sveskicu ovu moju sramotu, hezno i skauz bosi a plidu s patikama u more boccc

Nagazio sam na jezeve stotinu puta, nikakav problem. Da ih jebem vec nisam probavao.

A inace one papuce imam zbog nekih plaza i rijeka gde je kamenje bilo basbas zajebano, to je po meni glavna prednost, ima bas mjesta gde bukvalno ne mozes da stojis bez njih

hahahaha pa plidu brt sve i da ti se zabode igla samo je izvadiš i popišaš se na tu tačku bukv odma prođe

Mujo, meni bližnji imao infekciju od uboda na morskog ježa (mislio sam da to nije moguće jer slana voda dezinfekuje ha hu) i od tada sam oprezniji a kupio sam ih sasvim slucajno jedne prilike, probao i oblacim ih sad kad idem u vodu. Izađem iz vode, skinem ih i stavim pored da se osuše i opet tako.

Ali ko sto kazes, korisnije su za oštro kamenje i nekako mi se odviknu stopala ko da su osjetljivija bez obuće sada

ova riba

https://www.rts.rs/upload//media/2023/5/27/7/16/277/1560043/thumbs/2231725/Riba_t.jpg

dragon riba, ukopa se i ako stanes na ovo crno na ledjima nabodes se i otrov krene trajektorijom prema stopalu. Posle mora nogu u kantu sa vrucom vodom jer je otrov nestabilan na visim temp

Kazu da ovi sa srcanim problenima mogu infarkt dozive

Pomažu li papuče protiv morskog puža?

đe gaziš ježa papučom plidu

Добро, једно озбиљно питање.

Да ли је неко боравио по камповима у Грчкој, имам у неком плану да негде забодем шатор. Има ли неко искуства?

uuuu imas na kalamiciju odlican kamp sve sa bazenom i govnima

*i obavezno svrati u gjoko javor na janjetinu u mrzencima al ne javor nego bas gjoko javor restoran red je i da na saitu neko seruje ovaj info

(ima predebelo stablo javora u dvoristu al su ga isekli valda da stane vise stolova)

caro jel ovo rendom sranje ili stvarno znas nesto o kampovanju po grckoj i restoranima?

Da ti nisi Doberman ????

ahah looooooork at this doberman drugosrb repuje mrzis siptare a sta da si se rodio kao sipus asta la vista budi kul ne budi nacionalista spominje belaj bojse (plidui)

https://www.youtube.com/watch?v=XFl7qXB8o28

obj ima matrice kidalice

E Caro, za Dzoku Javora potpisujem. I janjetina i vino su za medalju.

hahah djoko JOVOR

obj odlicna mesina al sam koncept posebno u prajmu za izbegavanje. Otprl na +40 pre bi zavrno u mekdonalc ili pono sendvice od kuce nego na takav neki plejs. Super opcija za van sezone i prepodne

a ovaj kalamici real preporuka bio sam u tom kampu cela plaza samo za taj kamp uvala bukv, nisam kampovo al smo preko nekog secret passaga upali na tu plazu na poslepodne evo slike

https://www.halkidikitravel.com/sys/uploads/900x506-fl/78_1452768277_965ae2f5f54d1a044cb35f1b05c4db98_thalatta_camp_kalamitsi_halkidiki_03.JPG

taj kamp je u toj sumici bukv jebacina all day night sa svabicama

taj kamp je u toj sumici bukv jebacina all day night sa svabicama

Ovo je očigledno kad vidiš da je bazen u obliku kurca

ahah looooooork at this doberman drugosrb repuje mrzis siptare a sta da si se rodio kao sipus asta la vista budi kul ne budi nacionalista spominje belaj bojse (plidui)

Ne seri da si tek sad čuo za Dobermanna, bukvalno bio jedan od prvih mimova sajta.

“Prijatelje imam svakakve, čak i muslimane”, kakav čvek otvorenog uma.

Jedini u njegovom rangu je General 2.

Inače od pravoslavlja u Grčkoj super su Sveti Meteori, baš dobar trip. Bio pre 30 godina lol