Predsednički izbori USA 2024.

  1. Vidi stvarno poklapa se i geografski, ova je havajka

  2. Tulsi od onih retkih u politici za koju možeš da kažeš - e ovu bih ženio, decu da mi rađa.

  3. Biće Pildu makljaže naravno, ali Tramp dobija ubedljivo u svakom slučaju. Nema ova šta da ponudi a i ne simpatiše je tamošnje glasačko telo. U tim nekim cirkus debatama nema šta da traži protiv žutog.

  4. Ček prvo da vidimo Benzion kako će proći na turneji, vidiš da protestuju tamo protiv njega, čak se i Bajden ko fol razboleo da ga izbegne ako može nekako, a i Tramp se nećka. Ne bi me čudilo narod nekakav ispad da napravi sad tamo, jer ludilo je baš u punom jeku.

  5. https://mediavideo.blastingnews.com/p/4/2018/12/20/afcceb33-50e8-4e08-a7df-b7b6cb71f0c8.jpg
    има психо фацу него тое једина женска битна политичарка које сам могао да се сетим па сам је зато уврстио у питање

  6. Anal Ena Berbok nista jeli

  7. слатка ова аналена на неким фоткама а на неким медиокритет е сетио сам се сане марин хахаха

  8. Fali amerima jedan SPS sa najboljim pičkama

  9. реалнооооо спс ммммм

  10. cime recimo jedna camuga pravda glasanje za trampa? ako republikanci nisu rasisti ja ne vidim poentu tih izbora. po cemu se te dve partije razlikuju ako su obe liberalno-demokratske i obe su uz pedere, jevreje i cigane? glasanje u belackim drzavama je prava jedna sarada od 1945. do danas

  11. Ajde nek javi neko modovima na onom neonacistickom saitu da odbanuju boljimira

  12. Inace ovo za sps ne smem zamislim sta voda okolo onaj ivicin mali djembeli

  13. води плавуше оперисане страначки кадар

  14. kako se razumete u americku politicku scenu i establisment i kolko vas interesuje to, pomislio bi covek da ste pola zivota proveli u kongresu ili donjem domu, alal vera braco samo cepajte

  15. Pozdrav za Kučkojeba, samo jako

  16. поз за кикија партизана и да се брзо опорави од украјинске агресије на фрањевце

  17. Bice guzenje i na jna nema problena

  18. Zašto je onaj 358 obustavio Džo vs Tampajzla, nema ništa Kamila vs Don, država duradi nešto.
    Vajlda je nominovama, Škk? Hoću da znam kuda vodi ovaj put mene i život moj.

  19. cime recimo jedna camuga pravda glasanje za trampa? ako republikanci nisu rasisti ja ne vidim poentu tih izbora. po cemu se te dve partije razlikuju ako su obe liberalno-demokratske i obe su uz pedere, jevreje i cigane? glasanje u belackim drzavama je prava jedna sarada od 1945. do danas

    Republikanci rasisti? Ti znaš za onaj čuveni post kada je Tramp pobedio prvi put što napravi gomilu moždanih udara neoliberalnim idiotima po amerikama? Onaj:

    "I haven't seen US democrats this upset since the republicans took away their slaves"

    Republikanci su industrijalci, demokrate su ganjali crnce kerovima

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.