Predsednički izbori USA 2024.

  1. ma sta ce ti Jovo ta demokratija, to ti je samo umisljaj slobode. Socializam je sig bolja opcija

  2. Pa jeste socijalizam solidna opcija to stoji (ne onaj jednopartijski, nego više kao u Švedskoj npr. neka maksimalna socijal demokratija), samo je Tramp totalno protiv socijalizma.

  3. ma dobro tramp je budaletina koja mora skine ove sataniste sad sa vlasti, nema od demokratije vise nista propao projekat u svakom obliku. Oni koji se prestavljaju kao demokrate u stvari su satanokrate vec 50-60 dina seju demokratiju i razdor na globalnom nivou. Mora to nekad prestati a amerika je u solidnim govnima

  4. i ovi afd lepen dazbog da sto pre dodju na vlast jer pre ili posle ce morati ne ide ovo ovako na dobro

  5. Pa jeste socijalizam solidna opcija to stoji (ne onaj jednopartijski, nego više kao u Švedskoj npr. neka maksimalna socijal demokratija), samo je Tramp totalno protiv socijalizma.

    Lako je da imaš funkcionalni socijalizam kada si djoja u natou a ne uplaćuješ 2% državnog džidipija u DOPRINOS.

  6. Švedska je tek ušla u NATO.

  7. Zato kažem djoja.
    Kao Lujo Jablanu.
    Ifjunouvodajmin.

  8. Švedska je tek ušla u NATO.

    Tuku Rusi, al’ tuku i naši.
    F16 has entered the chat.

  9. haha sta je ovaj mali asasinator tardinjo bio u reklami za blekrok evo i to je koincidencija

    https://www.youtube.com/watch?v=xb4hKs32K4o

  10. djoja mi je nepoznat termin

  11. Brate, ako/kad Tramp pobedi, ovi dole su ga najebali. Malopre ga slušam, otvoreno kaže ako ja budem predsednik niko neće smeti da dira naše prijatelje Izraelce.

  12. Ko da već nisu osamnaest hiljada puta nadmoćniji od svih.

  13. A demokrate fazon imaju umereniji stav

  14. Pala neka raketa na Izrael, radili forenziku, kaže neki Izraelac u uniformi sav namunjen, ovo je mogao samo Iran da napravi lol

  15. Tesko ovo tramp moze izgura bez jesa kako god okrenes sad bi i kozojebi dobrodosli

  16. Mislim stvarno nemam pojma o dešavanjima dole, naleteo sam slučajno na ovo. Al kao neko ko je posmatrač sa strane, frka mi da će da se razbukta sranje.

  17. Kako bre te ješe toliko jak lobi imaju?

  18. па баве се господа и езотеријом тајна друштва покушали геноцидом да их истребе британци им направили државу били су изабран народ својевремено итд

  19. Imaju rokfelera, sorosa, kusnera i rotsilde na svojoj strani pametnom dosta

"There are 30,217 sites with a better three-month global Alexa traffic rank than Vukajlija.com. The site has a relatively good traffic rank in the cities of Jagodina (#15) and Cacak (#15), and visitors to this site view an average of 8.5 unique pages per day. Compared with the overall internet population, Vukajlija.com's audience tends to be low-income; it also appeals more to childless men under the age of 35 who have no postgraduate education and browse from home. The time spent in a typical visit to the site is roughly nine minutes, with 47 seconds spent on each pageview."

Alexa | 25. Septembar 2010