Predsednički izbori USA 2024.

  1. Za koji mesec jovo kači story iz Washington DC #love2travel #tastysandwich

  2. Takođe, nikako mi se ne sviđa kad se od nekoga pravi kult ličnosti i kad ga gledaju kao nekog spasitelja itd. Ne sviđaju mi se autokratske tendencije.

    Samo ću ostaviti ovo ovde

  3. Tako da, ja da sam tamo 5.11. glasao bi za Kamalu.

    Nažalost nemam pravo glasa, kao ni u Srbiji. :D

    хаахахахахахха ал јбт јова који пише саопштења од 100 реченица и даље не схвата карактер људи који владају ал добро труди се ипак чита на нету лови информације можда за 30 година схвати све

  4. Klasican jovorizam, 800 recenica, ocekujes neku filozofiju ili makar detaljno proucenu temu, a na kraju obicno saceka neki najbejzik NPC zakljucak koji se mogao napisati u 10 karaktera

  5. Јоворизам хмм ај нека неко то дефинише ео мујо је дао делимичну дефку

  6. A jbg ja mislim da kapiram kako jovor gleda na te stvari, demokratija na prvih 500mesta posle sve ostalo...kakva god ona bila.

  7. tesko ces odrazati demokratiju medj mejmunima, evo pariz vcrs 45k pandura za ocuvanje demokratije

    nije to za svakoga posebno kad ti 2 meleona migranata u godini ili kako vec uleti u sad preko grane. ajde ti njima demokracki objasni da ne smeju. i sto najgore nema tu nekog povratka bez nekih novih hitlera i sl

  8. Caro kako prodje brics games lololo

  9. 627
    Јоворизам хмм ај нека неко то дефинише ео мујо је дао делимичну дефку

    https://vukajlija.com/jovorisanje/749215

  10. Na forumu na forumu ljutog jovorisanja

  11. Odlicno pliduu za 5-6 leta oi ce u zaborav igrace se samo briks

  12. хахахах плусиро сам ово каменофриле ај профе бирај ово

  13. хоћу да кажем плусирао одавно ал тако ја то радим дам плусеве најновијим ал не читам

  14. Vidim trampaleu izraslo novo uvo nema nikakve stete nema zavoja repariro se ko gustar

  15. ко енглеска краљица која се претвара у гуштере кад оде у вц

  16. есте испратили хапшење оног вође картела и то у ТЕКСАСУ
    јок и није предизборни трик

  17. evo kaže za 4 godine neće se morati glasati:

    https://www.reddit.com/r/Defeat_Project_2025/comments/1ed58vu/trump_you_have_to_get_out_and_vote_you_wont_have/?share_id=NAjy28cvV9BM7jTufC6bZ&utm_content=1&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_source=share&utm_term=1

    Da li to znači ukidanje demokratije i izbora?

    Takođe interesantno je da li kaže "I'm a Christian", ili "I'm not Christian"... malo je nejasno.

  18. ovo oko izbora treba ukinuti svakako

    jedna partija i cepaj, napravis kompeticiju kao u komunizmu i onda nema raznoraznih blejaca u vladi i koalicija raznoraznih vulina zavetnica i mejmuna. nek se kolju unutar partije

    ovo sa demokratijom gde se fazon narod nesto pita teska blejana svuda u svetu

  19. Ja sam za Kamalu, iako nije favorit. Možda se neko čudo desi, mada male su šanse.

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.