kako da nadjem devojku?

  1. nikad nisam imao devojku. samo kurve sam jebao. ne mogu sebe ni imachem seksa nazvati jer se to bukv ne pika kad koristiš kesu

  2. naći će ona tebe brate ne brini

  3. Sacekaj jos koju godinu i nabaci kapu wizarda

  4. daleko sam ja od wizarda moj piglu. da postaneš wizard moraš biti bar u kasnim tridesetim a ja sam u ranim dvadesetim. dakle ja sam nejeb bez ikakve titule. toliko sam nebitan da bi nekako bilo najprigodnije ne zvati me po imenu nego po matičnom broju

  5. nije u kasnim tridesetim, sa tačno 30 dobiješ pristup moćima, kasnije kako vreme prolazi samo ih usavršavaš

  6. Sjeti se gde si je zadnji put vidio

  7. Pitaj na redditu, tamo stalno pitaju to.

  8. ooo cika buljo i ta tvoja sela dobrodosao nazad

  9. je li normalno pric ženskoj na ulici i muvat je? nešto ne vidim da iko to radi

  10. naravno da je normalno, radi to što češće

  11. Ne vidis jer su sad vrucine pa ljudi gledaju da prilaze kad malo zaladi i padne mrak

  12. 50 drugara, a ni jedan vaginu nema? Serem se na takve drugare ja baš.

  13. Овако, нађи нешто од др. Мирољуба Петровића, нпр, укуцаш "Мирољуб, девојка", изаћи ће ти неки савет.

    Уосталом, ово што си написао је врло охрабрујуће и добар је први степеник у решавању твог проблема.

  14. E gde si Cika Bolja dugo te nema?

  15. Traženje devojke može biti uzbudljivo, ali i pomalo zastrašujuće. Evo nekoliko saveta koji ti mogu pomoći:

    1. Budi otvoren i iskren: Kada upoznaješ nove ljude, budi samopouzdan, ali i iskren o tome ko si. Autentičnost je ključ.

    2. Razvijaj svoje interese: Pronađi aktivnosti koje te zanimaju i koje voliš, kao što su hobiji, sportovi ili umetnost. To ti može pomoći da upoznaš ljude sa sličnim interesovanjima.

    3. Uključi se u društvo: Prijavi se za volontarizam, članstvo u klubu ili grupi, ili čak pokušaj online dating. Ovo su sve prilike da upoznaš nove ljude.

    4. Rad na sebi: Fokusiraj se na svoje lične ciljeve i razvoj. Kada si zadovoljan sobom, privlačiš ljude koji te cene zbog onoga što jesi.

    5. Komuniciraj jasno: Kada započneš razgovor s nekim ko ti se sviđa, budi otvoren i zainteresovan. Postavljaj pitanja i slušaj pažljivo šta druga osoba govori.

    6. Ne odustaj: Proces traženja može potrajati. Budući da svaka osoba ima svoje tempo i kriterijume, važno je da ne gubiš nadu i da ostaneš pozitivan.

    7. Pokaži pažnju i poštovanje: Prikazivanje pažnje i poštovanja prema drugima često stvara čvrste temelje za odnos.

    Najvažnije je da budeš svoj i da se zabavljaš tokom procesa. Srećno!

  16. Uleti joj klizeći s ledja.

  17. Cara more poserem se na kriterijume zbog tih kriterijuma smo dospeli do zemlje u depopulaciji, nek se ne zale nase zene ako ih bije neki turcin zato sto mnogo podigle nos.

  18. Setih se jedne epizode s neke višednevne planinarske akcije.
    (Možda sam već i pričao nekad davno ovu priču)
    Neki Sava iz Aleksinca, muvao neku curu, smarao je par sati i na kraju ispušio. Iskulirao sve to i otišao da pije. Naidje jedan lik, Prike (od prijatelj) iz Berbatova (dobar je k'o lebac, profesionalni čobanin, ali dalje od Niša nije mnogo video), i ovaj Sava majmun reši da ga zajebava. Prvo ga napije, i onda krene da ga loži da mu je ona cura rekla da joj se svidja i da treba da joj ode u sobu.
    Tu sad ide neko vreme natezanje, te ovaj 'oće, te neće... jedan od saveta koje je 'mudri Sava' dao Priketu glasio je otprilike: 'Ti joj lepo kaži: slušaj, ja možda nisam neki frajer... ali ni ti nisi neka riba!'.
    Na kraju, Sava ga natera da krenu zajedno u njenu sobu. Sava drži baterijsku lampu, Prike ide iza njega, penju se uz neke drvene stepenice i ulaze u tu sobicu gde je bila i ona cura. Sava osvetli lampom krevet/ležaj čisto da proveri da li je cura stvarno tu, i kad se okrene, vidi da se Prike već skinuo go. Bude mu toliko smešno da istrči iz sobe, zamalo se ne skrši niz one stepenice i pobegne napolje.
    Nakon toga čuje vrištanje od nekoliko žena sa onog sprata, onda ponovo tutnjava niz stepenice, zvukovi tuče, i na kraju izleće Prike iz te kućice go i modar.
    Sava (heroj) vraća se u kuću da vidi šta se to tamo dešava i nailazi na (sada već pokojnog) Viktora iz Kraljeva koji drži neki žarač za peć i kaže Savi da ga je prvo neki lopov probudio, a onda je 'onaj ludi Prike doš'o da ga jebe'. Prike dobio debele batine od Viktora. Sava otišao na sprat, 'da pokuša da uteši cure', ali ga opet izduvao.
    Sutradan, svi se pravili ludi. Niko ništa nije pominjao. Prike jadan, nije znao da objasni što je modar.

    Elem, pouka je naravno, da ne slušate svakojake ljubavne savete, naročito ako ste pijani.

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.