Rudna bogatstva Srbije

  1. Cuj bosna u eu jbt to bukv putin sutra da udje u berlin pa da se na frku nesto smisli

  2. Plidu, znači, složili smo se da želimo svi u EU, jel tako, jest. Barem mi u BiH.

    Kao prepreka na tom putu stoji vjerska pripadnost vašeg naroda.

    Dakle, kako taj problem riješiti?

    Imaju dva načina: ili prelaskom na neku drugu religiju (što vjerujem da ne biste prihvatili), ili pak ujedinjenjem sa susjednim državama, tako da se procenat muslimana smanji.

    Ja npr. pošto sam isuviše naivan, bi možda čak i podržao neku novu Jugoslaviju, koja bi obuhvatala HR, BiH, SR i CG, i da svi zajedno uđemo u EU.

    Ali većina ljudi koji su mudriji i pametniji od mene to ne bi prihvatili, jer je rizik od novog krvoprolića za 50-100 godina isuviše veliki.

  3. хахахахахахахахах босна у ЕУ то је једино што звучи смешније од Србија у ЕУ
    Плиду има право такве државе не желе у ЕУ босна србија вервоатно и ове албаније и не знам ко је још ту од кандидата македонија нека хахахахах

  4. Šta misliš caro što Turska nije u EU? Sigurno jer eto geografski su jako malim dijelom u Evropi lolčina, nalaze se na bitnijem položaju od pola evropskih država, vojna su sila i ogroomna zemlja. Alii

  5. Kao prepreka na tom putu stoji vjerska pripadnost vašeg naroda.

    inace jevropska stari pravoslavni projekat a mudzosi problem loooooooool

  6. Mislim da kod Turaka nije samo zbog religije, a ni kod Albanaca.

    Turska je isuviše autoritarna, odnosila se prema Kurdima svakako, a Albanija je još uvijek prilično haotična, nije još izašla iz banana faze.

  7. А босна и србија превазишле банана фазу

  8. Ma kakvi jovor, dosta smo mi vjeru mjenjali ajte vi u katolicanstvo svakako ovi evropljani gledaju sumnjičavo i pravoslavnu braću. Ovako vi u katolike, bosna postane vecinski katolicka, eu be like: welcome bosnia our christian brothers, dolazi papa opet ovaj put nosi darove (eu papire)

  9. Šta misliš caro što Turska nije u EU

    nisu uspostavili svoje strukture valjano tamo bukv turci imaju svoju kicmu mogu se nazovu drzavom za razl od neke holandije npr

    Koko turaka ima eu papire sig 20meleona

  10. Srbija je izašla, a Bosni OHR i međunarodna zajednica donekle sprečavaju da budemo totalna banana.

  11. А Јова брате какав лик и како лоша обука у ДБ пази какве сомнабулне идеје он има он би подржао нову југославију он би волео ово он би урадио оно ајде бре дечко иди рапортирај њемачким контролорима то је за тебе немој да нас гњавиш овде твојом психозом дебеовца

  12. Srbija je izašla
    јесте јесте је л би волео а ко је извуко преседник вучић или борхан тадићи

  13. Caro sta si dozivio da jovor srbin bude vise eu obozavalac od plidua ccc smak svijeta sig sig

  14. Ma kakvi jovor, dosta smo mi vjeru mjenjali ajte vi u katolicanstvo svakako ovi evropljani gledaju sumnjičavo i pravoslavnu braću. Ovako vi u katolike, bosna postane vecinski katolicka, eu be like: welcome bosnia our christian brothers, dolazi papa opet ovaj put nosi darove (eu papire)

    Kakve to veze ima, Grci, Bugari, Rumuni u EU, a sve pravoslavci.
    A sve i da smo katolici, vas bi opet bilo više od 50%.

    Jedino nova Juga ostaje kao opcija.

  15. Nova juga kakav izlaz iz situacije, jova oce ostane i bez te r sprske nekim novim ustavom

  16. Srbija je izašla
    јесте јесте је л би волео а ко је извуко преседник вучић или борхан тадићи

    Realno Srbija nikad nije ni bila banana država, samo je bila u velikoj krizi 90-ih zbog ratova i došlo je do sloma privrede, naročito nakon bombardovanja.

  17. Nova juga kakav izlaz iz situacije, jova oce ostane i bez te r sprske nekim novim ustavom

    To je fantazija od koje nema ništa. Samo sam rekao da mi to ne bi bilo mrsko, kao neka fantazija... Ono gotivno mi djeluje... Al znam da nije realno, i da je potencijalno opasno zbog mogućnosti da bi se i ona nekad krvavo raspala.

  18. Па баш од тад од 90их када је отпочето уништавање земље од тад смо банана а то је достигло врхунац сад последњих година да не кажем последњих 10ак

  19. Banancina smo od 5 oktobra do tad smo bar jeli neka govna koliko toliko al aj zbog jovora jaki smo mi

  20. A za vrijeme Slobomira niste bili banančina, kad vam je bila hiperinflacija, i kad su Jezda i Dafina harali?

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.