Rudna bogatstva Srbije

  1. па уђи у политику нек те ДБ лансира требају им такви изадјници

  2. Aha, znaci umerena varijnta sa svima iako ovi ucenjuju

    Ok, sta planiras dobiti od eu konkretno sta vec nemas? I sta planiras izgubiti? Koja poenta

    *nece mi kontrolisati pasos na ulasku u eu spike stop

  3. *mogu tamo idem radim also spike stop

  4. Nebitno caro nisam tebi pricao.

    EU je nuzno zlo za srbiju, eto pa ti tumaci kako oces to.

  5. Celte nije nuzno, ali u ovoj postavci situacija jeste. Srbi sto su teli udju u jevropu bila ona sema od pre dvaes dina, ovo sve ostalo silovanje i mantre

  6. Da je bar nužno. Pa dosad bi davno ušli da je nužno.
    Mi možemo biti narednih 30 godina predsoblje evropske unije bez da uđemo, i da sve to vrijeme ovdje rade sve ono što ne valja i što je kod njih zabranjeno.

    Zato nam je interes da svojom inicijativom uđemo što prije, a ne da budemo kanta za smeće evropske unije.

  7. какве ти везе имаш са србијом живиш у босни свакако
    а били би канта и овако и онако ал добро јову у ДБу учили да ће европа да нас спаси

  8. Jovo daj benefite koje nemas ako si ozb

  9. Prije će Bosna ući u EU, nego Srbija.

    U Bosni su 2 naroda strogo za, a i među nama Srbima, ima nas dosta koji smo za.

  10. ПА УЂИТЕ ДАЈ БОЖЕ
    ал нећете јбг то не могу да схвате људи који желе у европу

  11. Pa nećemo još zadugo, to znam i ja, jer je političarima lakše da kradu van EU.

  12. уђите уђите тад ће БОСНИЦА да процвета кад вам брацка турска добаци све што вам треба

  13. Prije će Bosna ući u EU, nego Srbija.

    https://media.tenor.com/n1IIincKcS0AAAAM/el-risitas-happy.gif

    U Bosni su 2 naroda strogo za, a i među nama Srbima, ima nas dosta koji smo za

    Inace ovako to ide na referndumu lol

  14. а не турска велесила није ЕУ сори

  15. kakve veze ima turska, čemu te bezvezne provokacije? Aj da si to reko Pliduu, pa bih razumio...

  16. па труска и босна су брацке државе па ко ће помоћи мујама ако не труска

  17. а има везе и они нису у ЕУ као ових пар држава у толико има везе

  18. Necemo mi Jovo u EU, jer - većinski muslimansko stanovništvo. Albanija bi ušla do sad na koljenima da nemaju toliko muslimana, ne budite budale, to im je Milanovic jasno rekao onda

  19. Opa upravo ostali samo kroasani i 1/5 jovora koji su za eu

  20. Nisam rekao da neće bošnjački narod caro nego da nećemo ući kao država jer nas ne žele. I dalje je bosna evropski orijentisana, i to sva tri naroda

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.