Rudna bogatstva Srbije

  1. Nego, je l' ste znali da smo imali rudnik uranijma? Ja to prvi put skoro čuo. Jeste da smo imali Vinču i Krško, ali nikad mi nije palo na pamet da smo to kopali negde kod nas.
    Baš me zanima da li su Tita klepili preko ušiju da i ne pokušava da napravi bombu ili je ovaj ipak pokušavao ali nismo imali dovoljno znanja da je napravimo.

    https://www.nin.rs/drustvo/vesti/49067/posetili-smo-rudnik-uranijuma-u-srbiji-na-staroj-planini

  2. Pa sto je nisi nazvao velika srbija, mejmune

    Nije caro, to ti i ovi desnicari tako izvrcete da bi bilo kao da je to sve vrijeme jedna ista uzgajana ideja ali nije odnosno nisu je svi jednako doživljali očigledno. To je neki desničarski žal za prošlim vremenima u kojim bi bile ujedinjene sve srpske zemlje ali druže zar ne vidiš da ne mogu za kosovo rješenje da nađu, kako bi upravljalo svim ostalim državama i narodima u regionu? Došao neki rio tinto da ti kopa u tvojoj državi i da te jebe s tvojim čovjekom na čelu, a zamisli još da si sa drugim pa oni krenu svoje neke sabotaže “uaa carisha daj nam autonomiju carisha” pa krenu sa stranim državama da sarađuju, pa onda makedonci kažu “uaaa carisha vrati nam more makendonsko” pa hrvatski pomorski sindikat kaže “carisha od sad u luke samo brodovi s kockicama” a ti presjednik držiš se za glavu kažeš što je ovo meni trebalo bolje mi bilo u 90 hiljada km2 ehhh

  3. Nismo imali znanja Pepsi, čitao sam o tome, velika je nauka iza toga i dosta je vise od same dostupnosti ruda

  4. Pliduu ajde gde je bila granica srb kace formirala yu, tj sa kojim granicama su srbi usli ajde pametni

  5. znali smo za uranijum pepsi, sigurno su zbog sveg tog radioaktivnog otpada tamo svi gurgusovčani retardirani od rođena

  6. а јебите се 10 страна за 5 сати ко ће ово читати сад искључујем се из теме док се на овој теми не отвори нова тема

  7. ео СЗО прогласила ваљда ванредно стање или пандемију нешто тако због неких мајмунских богиња смејурија у најави хахахаха

  8. Ne troši riječi caro na ovog otpadnika (mene)

  9. ajde plidu, yu zasnovana na komunizmu kakva glupost, to je bilo naknadno nametnuto bukv

  10. Pliduu je l bi voleo da iran ima atomsku, radi balansa moći u svetu

    (Na pakistan se ne može računati jbg)

  11. Tj evo da zakomplikujem malo da l je bolje da ima iran ili srbija po tvom mišljenju

  12. Hmm pa ne nužno, dovoljno je da ih imamo po jednu na istoku i jednu na zapadu mada zbog sigurnosti muslimana u svijetu (kao npr palestinaca), mozda bi trebala jedna islamska zemlja da razvije nuklearno oružje čisto radi bolje pregovaračke pozicije na bliskom istoku, ovako ih svak može jebavati kako želi (samo pogledaj siriju, poligon za ego boost svih svjetskih sila)

  13. nuklearka u rukama kozojeba koji su na razvojnom stupnju petnaestog veka je zajebana stvar

    što nisu stefan lazarević ili đurađ branković imali jednu nuklearku nanu mu jebem ne bi palo smederevo uopšte

  14. Pa nisu iranci kozojebi smokljo, iranci i sirijci su fini i imaju neku kulturu.. nisam reko da je daš talibanima ne do bog

  15. iranci su bili fini do invazije kalifata

    od tada više nisu fini

  16. E dosta zajebancije da se vratimo na ovo carino, srbija usla s vise teritorije izasla s manje, tu ima istine ali ostala carina spika je fazon ovo: https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Velika_Srbija

    Ne moram ga nista pitati dalje, sve sto zastupa vise manje moze se pronaći tu, ali kakvo je mišlienje drugih srba da ne kazem drugosrba lol ne nužno tih liberalnih soroševaca nego rendom “ne cara” srbina ili svi imaju ideju da srbiju treba proširiti odnosno vratiti je na stare granice ?

  17. Pa...komplikovano je...
    Mislim da niko ne bi imao ništa protiv da se ponovo ujedinimo sa Crnom Gorom...voleli bi i sa Republikom Srpskom, mada to teško, jer onda nema više BiH realno, eventualno da podelimo s Ujkama. Makedonija isto, bilo bi lepo...ali sve je to fantaziranje
    U suštini neka konfederacija Srbija, Bosna, CG i Makedonija bi bila top, ali pošto ovde ne može ni Pirotom da se ne vlada direktno iz Beograda od toga nema ništa

  18. Kosovo samo da se vrati sto se mene tice (nakon sto se etnicki ocisti od gamadi), CG isto mozda al da se milogorci izjasne ko srbi ili da prihvate status manjine. Sve ostalo ne treba nit me boli kurac

  19. Eee moj pliduu, ta komunisticka ideologija je i satrala srbiju u yu jer je bila antisrpska, posebno onim ustavom kasnije po kojim granicama se i raspala yu

    I sad dodjemo do toga sta je legit da se brani

    Dakle kraljevina shs je nastala ujedinjenjem drzave shs i kraljevine srbije sa druge strane, sto ti kaze da su se srbi ujedinili sa srbima hrvatima i slovencima. Naknadno su srbi proterani sa tih teritorija jer su nelgalnim preglasavanjem izgubili status konstitutivnog naroda, jer smo imali neke toboz yugoslovenske republike koje separatisti izmislili tim ustavom da bi posle izboxovali svoje drzave, tisucljetni san fazon

  20. Nisti ni vi puno bolji pliduu, vama srebrenica zlatna koka a po toj logici ti i jasenovac trebo biti naplacen u korist srba a nije, vesto izbegnut jer je nekog boleo kurac.

    Izguglaj malo koga su zapadni saveznici maksimalno bombardovali tokom okupacije nemaca 40ih, nisu hrvacke gradove a srpske rokali neke po 15 puta nebil jebali svabe usput

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.