Rudna bogatstva Srbije

  1. A ne ko ti, rekli ti mediji u srbiji 90ih da je slobo dobar i ti to mislis 30 godina kasnije, moras da se informises caro, kako kaze tvoj precednik - samo se magarac ne mjenja

  2. Zgotivio sam Turke kad sam vido kolko vole mačke, i kolko je Istambul pun mačaka.
    Onda taj narod mora da bude čil kad tako suživotuju sa mačkama.

  3. Nisi valjda mačkar, Mister No?

  4. Turska> Iran
    U Iranu oni ajatole fanatici. Turska najnormalnija mumudžarska zemlja. Uz Egipat možda

  5. I ja sam, macke > psi

  6. de sam ja reko da je sloba dobar ajde nadji jbt svaki dan odvalis neku glupost, sve sto sam reko je da je imao neke poteze koji nisu nuzno losi sad jbg sto se stresirate na slobu to neka druga stva

    jbt juce si pricao da je yu zasnovana na ideji komunizma, ne filtriras ti to sve skupa kako treba odnosno prilicno si jednostran, ko i oko srebrenice

    zato te pepsi i pitao ovo

  7. jbt ja ti otvaram oci o sastavu pringlsa ne znas sta jedes prijatelju

  8. chad mačkari vs virgin kučkari

  9. Ne znam caro jebo te, prvi put cujem za ovu bitku jbt odigrala se na tlu srbije, ne ucimo ni o bitkama u hrvatskoj, ti ne kapiras da sam ja posleratno dijete, mozda se u jugi učilo sve to, ja za ovo nisam cuo. Mozda su moji ispali govna sta god ali moram procitati o ovome prvo, ne pravim se lud nego ne znam stvarno

  10. Caro, pevaš li pod tušem
    "Slobodane, Slobodane ti si komunista
    Volimo te volimo te ko Isusa Hrista"

  11. Uzjahali te, Plidu, stojicki se boris moram priznati

  12. ti ne kapiras da sam ja posleratno dijete, mozda se u jugi učilo sve to, ja za ovo nisam cuo

    ovo je lvl ko kad bi random kroasan za jasenovac reko

    ti ne kapiras da sam ja posleratno dijete, mozda se u jugi učilo sve to, ja za ovo nisam cuo

  13. Pepsi: e sta mislis o ovom potezu tvojih, plidu ?
    Plidu: ne znam stvarno nisam upucen ali procitacu
    Cara: a-ha cutis kurvo a? ne ucis o vasim genocidima, ovdje ste bili bad guys ali naravno nista o tome ne znas, selektivno ucenje istorije samo ono gde ste vi zrtve
    Plidu: iscitacu iz vise izvora pa se javim
    Cara; nastavlja s paljbom

  14. hahha, pa to i jeste poenta, zapitaj se sto ne ucite o ovakim stvarima

  15. Kad spomenu jasenovac, imam druga hrvata poslijeratnog, bas cu ga pitati sta ih uce o jasenovcu

  16. pa pliduu ne bih se ja baš hvalio mišarskom bitkom
    bio je genocid ali od strane koga LOL
    zato vas i ne uče verovatno

  17. plidu: he he vi ste rujanima nebitni a volite ih do balcaka neuzvracena ljubav
    cara: e plidu koji ste na listi po ljubavi amerima i turcima
    pliduu: mi smo mali narod to nije bitno moraju se imati favoriti

    i ovo si se isto izlupao da prvosrbi cekaju da rujani osvoje pajsad

    S V E T
    V
    E
    T

  18. Pa kad bi ih učili svaki rat u koji ih je slala Porta samo bi to i učili.
    A učili ste ono Tursko uređene, begove, kapetane i to?
    Pošto je Bosna bila specifična malo u tom pogledu. Kao krajište.

  19. Rekao sam o srpskim rusofilima a ne o avg srbinu cak vas i ovdje ima koje rusi ne interesuju uopste.

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.