Rudna bogatstva Srbije

  1. pliduu el imate vi neku top listu naroda koje volite, ko fazon sto se mi lozimo na rujane

    ko je vama top?

  2. ne misle vala nista dobro sig

  3. Nama su top: turci, iranci i amerikanci

  4. Onaj sloj drustva koji kod vas obozava ruse, takvi kod nas obozavaju turke

  5. Austrijanci se mršte na Nemce, a Nemci na Holanđane, čru stori.

  6. Nama su top: turci, iranci i amerikanci

    koji ste vi njima na listi el se zna?

  7. Nije vazno, mi smo mali narod trebamo imati favorite

  8. Nije vazno, mi smo mali narod trebamo imati favorite

    hahahaha, a jeeeeli

    a vamo jedes govna srbima sto su ne znam koji rujanima na listi moj plidule

  9. Jeste ali nasi debili i kad vole tursku, ne iscekuju da zavlada svijetom

  10. a srbi kao to ocekuju lol

    a vi fazon volite amere a vamo vas kokaju ko zeceve

  11. Pa ti rusofili ocekuju, kod nas ovi kao turska ovo ono ali neka nama amerikanac drzi dzojstik u svijetu

  12. ma de ocekuju, de si to ikad cuo aj ne bulazni sad jeboga ti

    podrzavaju rujane kao asocijaciju na wwii i to je full ledzit
    tu ih i ja podrzavam

  13. Je l' Plidu, skoro bila godišnjiica boja na Mišaru, kako na to gledaju kod vas?
    1. Zli Srbi pobili oslobodioce Turke
    2. Srbi krvavo platili slobodu
    3. neki se bili tu u susjedstvu.. nebitno za nas

    https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%91%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%9C%D0%B8%D1%88%D0%B0%D1%80%D1%83

    Mislim tol'ko ovih paša što naišlo iz Bosne pobijeno, nemoj opet neki genocid da smisle.
    Ili to može da se protumači kao agresija Bošnjana na Srbiju?

  14. Pepsi, razočaraću te ali ne mislimo o tome. Mi ne ucimo o srpskim ustancima, pomenemo neka veca desavanja susjednih zemalja i to ali nesto vezano za srpsku istoriju ne učimo. Morao bi pitati nekoga ko studira istoriju jer ovo kroz srednju ne spominjemo. Nama ti je poslije turaka, berlinski kongres i austrougarska aneksija.

  15. haha pliduu samo skolsku istoriju cepa onu mejnstrim i to je to bajo de sad da se gleda sta su njegovi radili po tudjim zemljama ajde sad treba gledati naprijed ne zivi se od proslosti

  16. Moguce da grijesim ali ja se ne sjecam ni da smo spominjali cersku bitku a kamoli sad svaki ustanak u srbiji, ne znamo ni ko su vam kraljevi carevi ono stefan prvovencani car dusan i to, o tome ti barem moje generacije nista ne znaju. Samo bosanski banovi i kraljevi se uče koliko se sjecam

  17. ma dobro pliduu ovde ste direktno bili agresori kako to niste ucili jbt

    odnosno kolaboracionisti pardon

  18. pa bosnjani jbt

    aj nek pepsi razradi ocigledno pliduu nema pojma i ja sam tanak

  19. Moram ja to sam da se informišem caro, pročitao sam ovo pepsijevo, ali moram da čujem i drugu stranu, tako se formira mišljenje i stav o nečemu.

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.