Rudna bogatstva Srbije

  1. narod je svoje rekao na izborima

  2. Ma ne sumniam da je to sto je straja radio, pisao i izvodio po forumu i defkama bilo krindz (danas, iz ove perspektive) ali brt napravise od lika nekog zlikovca lol sto kaze melk ne svidja ti se prebaci kanal jbg

  3. Ajd hejt na baku praseta i desingerice mogu da razumijem, ciljna grupa su im omladina pa kao los uticaj al straja kojeg gledaju srednjovjecne zene, stvarno nije problem

  4. Brate fulio sam temu ovo trebalo kod straje tamo jebo vas litijum

  5. Vidis caro kako nas vole prvo dosli kod nas

  6. Rekli e kod vas ce kopamo ako vucko mejmun ispali mi smo pravi drugari

  7. Brate fulio sam temu ovo trebalo kod straje tamo jebo vas litijum

    Još jedan u nizu znakova da treba da se vratiš u pradjedovu veru.

    Marketing strategy by Strayakg.

  8. Dodik stalno zazivao raspad BiH, a nakon posjeta šefa CIA-e Sarajevu promijenio priču

    haha kakav dupljak ovaj dodeon

  9. Занимљвио ово да директор цие долази у сарајево и бг штаће он ту

  10. citam ove komente na ndh1 fazon kako ce orlic razgovara sa ovim iz cie hihihi koliki je razlicit evolutivni stepen

    Kakav pogresan vajb mesto mejmuni da se pitaju koji ce kurac tu taj slepac

  11. тај орлић не знам ни које тај не може ни сам са собом да разговара а не са директором ције

  12. Zna osnovno, da gospodine, vazi g, uradicemo g he he

  13. Inace potcenjujete te brnabe orlice i ostale mejmune misleci da su imbecili, sustinski samo odlicno odradjuju ulogu ko i onaj djuka papak

    Svi fazon besni kako ste doveli ovog glupana a ovaj pametniji (pokvareniji) od 99,9% populacije

    Onaj risticevic bukv u 1% pametnih srba

  14. Ko vesic ili mali fazon kakvi su to glupsoni, ovi ne znaju sta ce sparama zaradjenim u glupavilu

  15. па играју улогу то је баш тешко нађешш чојк без морала и ћао

  16. Pa vidi i tu je konkurencija zaebana, nije dovoljno biti beskicmenjak toga imas koko oces

  17. 800k je srba je u sns ovi na vlasti krem dela krem

  18. па ето 800к и још ови пензионери и украдени гласови то једна шестина србије воли вулета јеее одреди нам судбину вучелаа

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.