Vređanje Straje informacije

  1. 3000 dindži i 10 free spinova

  2. Mrno straja ti bio na polufinalu sketa sa jamerima kako to komentarises

  3. па платила му клаџа

  4. Ovo kad krenu ove spike koko zaradjuje true bukv poor stories

  5. Znam lika koji je bio na utakmici sa Dancima u Nemačkoj, igramo mali fudbal zajedno.
    Kako to komentarišeš?

    Uostalom, znaš li kolko mu daju kladže?
    Ja ne znam, ali obzirom da ima još milion takvih "manekena" po društvenim mrežama ne može da bude neka basnoslovna suma.

  6. Brate evo i taj tvoj i straja usrani zaradjuju dovoljno da odu na takav dogadjaj al nije ni to nego imaju tajma za takve stvari to jos vaznije

    Dakle ima slobodnog vremena covek da trosi kintu i bleji okolo i sad ti ti nesto racunas koliko je to para koga boli kurac

  7. jbt tema se svela el strajoslav zaradjuje solidnu kintu ili je slepac i to sto radi nije nista spec pa uzima malo

    Sta menja to koga zabole

  8. Imaš ogavnu naviku da ljudima stavaraš reči u usta koje nikada nisu rekli, i onda ih napinješ zbog toga.
    Ali boli me kurac da ti dokazujem bilo šta.
    Svi su ovde krenuli kao u Straja mlati pare, dali mu da objavi za Žaomi klip na insta. Ja sam samo skeptičan da baš TOLKO malti pare i obrazložio sam zašto. Pri tom sam namerno ostavio rezervu da grešikm, ali ti uvek interpretiraš sve na najpoganiji mogući način.

    Ko se slaže slaže se ko se ne slaže ne slaže se.
    Zvižda mi jaja da se ubeđujem.

  9. Lol mejmun kme
    Dođem, nasisam te kurcem, izađem.

  10. Ja sumnjam da je taj straja neki glupander koji u 40 i nekoj ne moze da priusti sebi da ode negdje ili da kako kazete namlati pare, covjek sigurno pristojno zivi i nema razloga da se špekuliše o tuđem imovinskom stanju a ova carina moć raspravljanja na svakoj temi je isto jedno umjeće koje nažalost nije nikako unovčivo.

  11. Ja sam samo skeptičan da baš TOLKO malti pare i obrazložio sam zašto

    brt ti si tai ko se primio na taj narativ i guras to dalje ono prvo bilo zajebancija

    jeste evo slepac je ckode angazovo ga xiaomi da falaverima prodaju jos koji uredjaj sig

  12. NEMA KARTU NI DO PRISTINE

  13. Super je straja ja i moja porodica redovno pratimo

  14. dobro je da je siromasan narod ga onda vishe voli...

  15. ако има 15к сабскрајбера заиста на јт то је смејурија то је водурина

  16. Brt samo sam pitao je l mu to primarni posao ili sajd hasl.
    I ne mislim da je to virenje nekom u novčanik ili zavist.
    Ali Cari je to ili preteško da pojmi, ili namerno zlobno interpretira.

  17. jbt pajz ovo

    Daniel Plainview
    Oduvek je bio đubre.

    Ima nečeg novakovskog u njemu sa tom željom da se svima dopadne. S velikom razlikom, Novak to radi jer nije primao ljubav od roditelja. Ovaj radi to jer ima agendu.

    Svaka njegova definicija, svaka njegova igra reči je bila populistička. Od "e to je moja parada ponosa" do stranice Aca Informacija on udara na ono najprizemnije za najprizemnije.

    Ljudi ne vole pedere ali vole kad Aca Stojanović pretera sa statistikama hehe ajde da to kapitalizujemo.

    U početku sam pravio parodije na njegove igre reči misleći da je samo lejmara koja eto, nume, ali ume da prepozna šta voli neprosvećena masa.

    Dok nisam video kako ta njuškica Strahinja govno Ćalović izgleda. Jedna uštirkana glavica sa košuljom, prava u roku završena, napumpao već dva puta onu njegovu moronku i već decu uči pravim vrednostima.

    Ako malo bacite pogled na njegov twitter, na Aca Informacija statuse, i gledate malo dublje od razvodnjenog humora, videćete tuned down verziju onog retarda iz Srbske časti. Populizam, taman prihvatljivi desni stavovi i PrAvE vReDnOsTi. Iako sarađuje sa njuzom... njuz nikada i nije bio bastion nekog mudaštva i opozicije. "Hehe Dačić deb'o" te ne pravi disidentom.

    To je opasan čovek. Vidim ga uskoro u politici. Uvek na strani pobednika.

    StrajaKg : milion razloga da ga mrzite

  18. Dobro je mr no evo samo si teo slepcima obajasnis da to nije nikakva spec kinta vrv ide do svecofora ko ja svaki dan

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.