jos me izvredja na pasja kola cim vidi dobronameran savet. Balkan jbg
sta kaze
J A K O V
A
K
O
V
kitarovic
Za sad 2/2
Kae ouvaj bosna gubi sa 1-0 večeras
kanada postala faktor nema brata borjana da brani krajinu
И заборавио сам да брани за канаду, сад видим, годинама је у репрезентативној пензији
Kakva je ovo Kanada, očekivao sam bar 4 Balkanca sa Borjanom, ovo neka Indo Afrika nešto, nekakva Švajcarska za sirotinju.
Ова босна само из прекида може да да
Ја сам реко
Борјан им не би онако ментолски излетео
El stvarno pred početak na razglas pustili halida da gruva?
Boost +5
I baš Srbin da ga zavuče.
Не бих реко ово за халида инвалида хахахах
kad zavuce onda je srbin kad fejluje onda je medjed prekodrinac
И није га србин забио него drogirani srboćetnik u panciru
I to Jovo(r).
Videh u publici ustašku zastavu medju onima što se raduju kad je Bosna dala gol.
Odmah počeh da navijam za ove raspale genocidaše iz severne Amerike.
Ali džabe kad su antitalenti za ovaj fubdal. Onaj drugi im više leži. Videlo se iz one šanse kad je lik sam u 16m odradio pretvaranje.
Inače ovu (potenicijalnu) pobedu Bosne sam računao u onoj mojoj računici da prolaze grupu kao treći i pucaju u sledećoj rundi
cus sad kiseo
ovo je bio prijateljski savet za bracu bosance jer znamo da smo sebi najveci neprijatelji. Od 23 jel?