Ма то кад је био млад, боли га курац има право да ради шта хоће, а естер јеее, уххх, бомбоница.
embape se oblaci po poslednjoj modi..nosi one luj viton torbetine.jao sto je ono ruzno daleko bilo,i garderoba i torbetine.
Па сваком клошару кад удари кинта у главу то ради
Помодар
i on ce da postane trandza kad zavrsi karijeru
Ajde nešto da se desi, trčanje samo neko bezidejno
ovaj rad
https://static2.mondo.rs/api/v3/images/960/1920/1392685?ts=2024-06-04T09:27:55
Jel ovaj rade bogdanović odradio neku estetiku na faci, nešto mi drugačije deluje, pogotovo oči
Даа, сацам се сетио да је неки наш цигањ то радио.
Ништа, чекамо гаучосе у 3, ови ће изгледа и играти икс као што сам ја реко.
Тое само озарено лице човека који је под уговором са клаџом, обузео га шејтан ба сарајево баа
sve je ok sa radetom samo mu malo opala džibra el nema po kome da poliva autošovinizam. Nema brate pixele jbg
al moguce da je radio oči kapke ta govna
konacno su i muskarci naucili da cene lepe torbe.ovaj je otisao i korak dalje, shvatio je i da su carape jako bitne
Ето, квалитет
Jel ovo izgled ono boli me kurac imam pare furam full seljanu ili imam pare i mislim totalno sam moderan majkemi
haha nema većih debila od ovih retardiranih belaca koji navijaju za čamuge koji igraju za njihove timove sa akcentom na nacionalne ali i klubske isti kurac
minvajl po parizima no go zone
da ne pircam o srbadiji koja modz navija za bilo koju naturalizovanu repku, bezumlje klasik
Естер експосито топ риба, какви транвестити хахах