Prijava

Естер експосито топ риба, какви транвестити хахах

Ма то кад је био млад, боли га курац има право да ради шта хоће, а естер јеее, уххх, бомбоница.

embape se oblaci po poslednjoj modi..nosi one luj viton torbetine.jao sto je ono ruzno daleko bilo,i garderoba i torbetine.

Па сваком клошару кад удари кинта у главу то ради

i on ce da postane trandza kad zavrsi karijeru

Ajde nešto da se desi, trčanje samo neko bezidejno

Па сваком клошару кад удари кинта у главу то ради

ovaj rad

https://static2.mondo.rs/api/v3/images/960/1920/1392685?ts=2024-06-04T09:27:55

Jel ovaj rade bogdanović odradio neku estetiku na faci, nešto mi drugačije deluje, pogotovo oči

Даа, сацам се сетио да је неки наш цигањ то радио.
Ништа, чекамо гаучосе у 3, ови ће изгледа и играти икс као што сам ја реко.

Тое само озарено лице човека који је под уговором са клаџом, обузео га шејтан ба сарајево баа

sve je ok sa radetom samo mu malo opala džibra el nema po kome da poliva autošovinizam. Nema brate pixele jbg

al moguce da je radio oči kapke ta govna

konacno su i muskarci naucili da cene lepe torbe.ovaj je otisao i korak dalje, shvatio je i da su carape jako bitne

Ето, квалитет

Jel ovo izgled ono boli me kurac imam pare furam full seljanu ili imam pare i mislim totalno sam moderan majkemi

haha nema većih debila od ovih retardiranih belaca koji navijaju za čamuge koji igraju za njihove timove sa akcentom na nacionalne ali i klubske isti kurac

minvajl po parizima no go zone

da ne pircam o srbadiji koja modz navija za bilo koju naturalizovanu repku, bezumlje klasik