Prijava

Ето, крај текме, сад чекамо гаучосе

Dakle sve u zadnjih pola sata

Баш добар гол

Lukaku posle Kristijana dao najviše golova na reprezentativnom nivou što se Evrope tiče, 90 golova na 127 nastupa. Vredno divljenja.

Добар лакака, штета што је нестабилан, као у финалу ЛШ са интером, ал јбг, за данас, три речи - меси меси меси!

Изгубише нам брацки садамовци

jos jednom ponavljam odlicno je sto se unuk g fahrija ne ogrce srpskim zastavama po jamerikama

Ау колико ми кида она мајица аргентинска што је носе играчи на клуп, не знам шта им је то, нека цивилна, није ни дрес као него на линије неке, не могу да нађем да вам покажем

Иначе прича се да су канађани викали b00shnjacima, вач аут фор снајперс кацу играли хахахаха

Ти канађани су 100 посто били срби, не видим други разлог

Ne da se doktor Kongo.

Докторски завуко португалским јајарама у 45

мајица аргентинска

primarni dres je top svakako

То као и увек, ео нађох случајно овај тренинг аутфит
https://imgur.com/a/8gVBJMy

Баш ми се свиђа, је л се вама свиђа? Ја би ово носио на свадбу

na farke upasano bi išlo top lol

dobra je maya al vise za

G R A D
R
A
D