Dakle sve u zadnjih pola sata
Баш добар гол
Lukaku posle Kristijana dao najviše golova na reprezentativnom nivou što se Evrope tiče, 90 golova na 127 nastupa. Vredno divljenja.
ja ba
Добар лакака, штета што је нестабилан, као у финалу ЛШ са интером, ал јбг, за данас, три речи - меси меси меси!
iz edicije rušimo ih iznutra
https://pbs.twimg.com/media/HK75W4UW4AAcA2u?format=jpg&name=small
Изгубише нам брацки садамовци
jos jednom ponavljam odlicno je sto se unuk g fahrija ne ogrce srpskim zastavama po jamerikama
Ау колико ми кида она мајица аргентинска што је носе играчи на клуп, не знам шта им је то, нека цивилна, није ни дрес као него на линије неке, не могу да нађем да вам покажем
Иначе прича се да су канађани викали b00shnjacima, вач аут фор снајперс кацу играли хахахаха
Ти канађани су 100 посто били срби, не видим други разлог
Ne da se doktor Kongo.
Докторски завуко португалским јајарама у 45
primarni dres je top svakako
То као и увек, ео нађох случајно овај тренинг аутфит
https://imgur.com/a/8gVBJMy
Баш ми се свиђа, је л се вама свиђа? Ја би ово носио на свадбу
na farke upasano bi išlo top lol
dobra je maya al vise za
G R A D
R
A
D
Ето, крај текме, сад чекамо гаучосе