Prijava

Ne znam zašto ali večeras sam sigurniji u pobjedu nego onda protiv kanade

Iako je hajp bio veći, trema i to, sad već laganini navijački pristupam pa kontam da su i igrači malo rasterećeniji.

Ništa od toga dok ne raskrstite (raskrižete lol) sa katoličkim i pravoslavnim otpadom

ealoe bosanska repka je kosmopolicka tu nema politike

Сарајевска школа бааа, папе сушић леђенда баа, да није било дрогирани sрboćetnika u pancirima s pet tona kokaina ми би освојли баа!!
Губе балије вечерас глат

Siptarlend ce uzme 2 0 ili 3 1 jbg

Haha to bi vi voljeli caro i vuzi ali dva losa nece moc na milosa, ide bosna zemlja tisućljetna!!

c, svica mi je ko malu albaniju da gledam. Posmatram stvari obj

АЈМО ШВИЦААААААААААААА!!

Švica bleda senka one Švice što ju je Portugal odvalio sa 6:1 ili već koliko.

rade gade navija za bosnu pametnom dosta

зато што му кладионица рекла

Kelme dresovi ovo nisam video od 98e

Plidu nemoj se tripuješ. Alpski Šipci ovo dobijaju. Vi tražite šansu za prolaz u meču number 3

antipropaganda fudbala

Ajde Bosno štae ovo

Pa nista seljacki mentalitet izaco na povrsinu, bleja zajebancija amaterizam

Pildu jel vam ovo Totenhem donirao dresove preko karitasa, garnituru iz 2019.?

Čiji je Šunjić?
deluje univerzalno