Iako je hajp bio veći, trema i to, sad već laganini navijački pristupam pa kontam da su i igrači malo rasterećeniji.
Ništa od toga dok ne raskrstite (raskrižete lol) sa katoličkim i pravoslavnim otpadom
ealoe bosanska repka je kosmopolicka tu nema politike
Сарајевска школа бааа, папе сушић леђенда баа, да није било дрогирани sрboćetnika u pancirima s pet tona kokaina ми би освојли баа!!
Губе балије вечерас глат
Siptarlend ce uzme 2 0 ili 3 1 jbg
Haha to bi vi voljeli caro i vuzi ali dva losa nece moc na milosa, ide bosna zemlja tisućljetna!!
c, svica mi je ko malu albaniju da gledam. Posmatram stvari obj
АЈМО ШВИЦААААААААААААА!!
Švica bleda senka one Švice što ju je Portugal odvalio sa 6:1 ili već koliko.
rade gade navija za bosnu pametnom dosta
зато што му кладионица рекла
Kelme dresovi ovo nisam video od 98e
Dijamant startuje
Plidu nemoj se tripuješ. Alpski Šipci ovo dobijaju. Vi tražite šansu za prolaz u meču number 3
antipropaganda fudbala
Ajde Bosno štae ovo
Pa nista seljacki mentalitet izaco na povrsinu, bleja zajebancija amaterizam
Pildu jel vam ovo Totenhem donirao dresove preko karitasa, garnituru iz 2019.?
Čiji je Šunjić?
deluje univerzalno
Ne znam zašto ali večeras sam sigurniji u pobjedu nego onda protiv kanade