e jbg.izgubice iran, ne mogu da se brane celu utakmicu
Ал не мора да значи
znaju da citaju igru, pametno igraju.super ako uzmu bod
Апсолутни харамбол иранаца, ајд још 30 минута тако
koko ih jebu dobro stoje na terenu. Doduse ne razumem ni zasto ucestvuju u epstajn igrama.
Htjedoh reći da Belgija ima bolju klupu i da će vjerovatno puknuti do kraja, ali.
Inače, na bh Areni, blago se naziru simpatije komentarora prema Iracima, Iranima, Sarabijama itd. Doduše, ovaj sudija jeste malo sumnjiv.
Тареми мора да га да
Hoće se ova genijalna četvrtvremena zadržati ili su samo na ovom Mudijalu?
Ма само овај ваљда
Jebeni 0-0 antifudbal, ne mogu im ništa ni sa igračem više.
Па није иран фудбалска велесила, имају једног играча јбт
Морају овако слабе репке да играју харамбол кад је у питању неко ко белгија
a belgija je neki kao kurton hahahaha
Bukv kurcina od ekipe, zive od neke stare slave samo ne znam koje
Харамбол господо, одлични иранци, иначе иран је први у групи хахаха
ovaj lukebakijo je pre 50 god bio u kavezu kod istih tih beldžijanca da se pokaže kako crnja izgleda
Па глуперде црначке шта
što gluperda, lik za ozb pare glumi trve beldžijanca
Ма зајебавам се боли ме курац хахаха
Штета што је офсајд