politički navijamo za irana inače naviamo za sport
Све је то спорт, укључујући и харамбол
hahahh rade međed još više srozava smrdski ugled po internetima https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1ucdrne/serbian_tv_pundit_rade_bogdanovi%C4%87_black_players/
kako misliš srozava? kada nekoga pljuju ove pojave sa redita, to znači da je taj neko gospodin čovek. pišam se ja reditorima usta maloumna.
РЕДДИТТ
Sve pičke prešle na redit
Pošto oterane odavde
Ко их јебе.
Елем, хаос ме нервира ова НБА фора са судијама,кад буде рецимо офсајд, судија мора да се јави на микрофон и да каже ПОСЛЕ ПРЕГЛЕДА СНИМКА УТВРЂЕНО ЈЕ ДА ЈЕ ИГРАЧ БИО У ОФСАЈДУ, КОНАЧНА ОДЛУКА, ГОЛ ПОНИШТЕН. Ок, само покажи да л на центар или на део де је досуђен офсајд, потпуно непотребно компликовање и продужавање текме.
mene tamo banovalo posle pola sata leftardija drugosrbijanska preljeva
nemos nikom jebat majke forum ima pajsad neka pravila sa kojima moras da se upoznas pre nego ozbiljnije krenes, fazon treba dosta da se lurkuje dok ne naucis sta kako
paljba papani
Cijenim da je Ronaldo sad mirno izvadio escajg i konzumira svoja muda.
Саће арнаут да га даде
Аустрија вс Мессииии
МАРАДОНА се смеши са небеса
e kad holandjani nemaju kintu da kupe kartu..strasno.tramp i njegov biznis.sto ga ne pogodi onaj metak u glavu
Опа сенегал 0 бодова, биће весело
sta bude sutra kad bosnia odigra iksaru mrrrrrrtvu sa katarom 0 0
uh to mora da se gleda.borba za predzadnje mesto na SP.bice tvrdo
Само ми је важно да је иран извуко Х