Ko poslednji pobednik 28

  1. Hehehe,pa kad smo slično godište-samo si ti šes' god.mlađi,Nidžo :)

    Fala za raspoloženje,Brain :))

  2. Ako ne budem išao u muzičku da cepam gitaru,verovatno ću u Vojnu.

  3. Ja 1996 godine kad si se ti rodio bio druga godina Vojne Gimnazije!!! I verovatno sam bio pijan u trenucima kad si se radjao!;-)

  4. Ja sam rođen prvog maja pa je to veoma verovatno:)

  5. Joj,ja tada već radila..kuku !!

  6. I da si rodjen 2, 3 ,4 to bi bilo veoma verovatno...Kakva godina! Više sam bio pijan nego trezan, ludovanje žurke...Sa uspeha 4,67 u prvoj goduini V.Gimnazije pao na 2,97!! Ćale me istukao tada za ceo život. Al ni jednog keca imao nisam, al sve suve dvojke! I pod votkom sam dobro učio!!!;-)

  7. Hhhahaha,ma te godine :)))

  8. Ja sam bila sva u art fazonu,crna zift kosa,karirane pantalone,martinke,crni duksevi..k'o čudo neko :)))

  9. Što bre blago?Ti danas dobio 5,a mene boli glava :))))

  10. Žal za mladost...Toplica, Siniša, Slavko, Darko i ja...Ubojita družina! Danas smo svi , hvala Bogu , oženjeni, imamo porodice i OSUDJUJEMO omladinu koja duva i pije i pravi sranja govoreći kako smo možda sve to i mi radili ali sa više stila...;-)

  11. E Gogo koja si ti srećnica,na kaladontu si ostavila 666. post:(

  12. Nebesa,nisam valjda?Odmah ga brišem!

  13. Gogo Izbriši post pa nek neko drugi natrči!;-)

  14. I,bre,kakav maler..c,c,c!!!Daleko bilo!!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.