Prijava

Prdlažem da ovo bude mesto gde će se svi oni koji to žele uključiti u raspravu o svim "vrućim temama", a ne samo jednoj. Jutrošnji čet mi je dao ideju kada se raspravljalo o Urošu koji je osuđen na 9 godina zatvora. Neko je podržavao kaznu, neko kritikovao i zbog tih podeljenih mišljenja da ovo bude prva od mnogih ozbiljnih tema o kojima će mo ovde diskutovati. Dakle predlažem da ovo bude mesto u kojem neće biti cenzure i gde svako može da iskreno kaže šta misli, a ne da to čini na definicijama.
Tata Kaizene, nadam se da podržavaš ovu ideju.
Što se mog ličnog stava prema Urošu tiče, ponoviću i ono što sam rekao i jutros. Čovek je sam sebi napravio problem zato što je podlegao psihologiji mase koja ga je nosila do te granice kada je hteo tim svojim delom da se dokaže u društvu. Pravedno je osuđen i treba da odgovara za ono što je učinio. Da je mene napao i da sam ja imao pištolj mislim da bih ga upotrebio. 9 godina je ipak bolje rešenje za njega od groblja i sanduka.

Evo, mene interesuje shta mislite o onim protestima u crnoj g. zato shto su priznali kosovo....nisam nishta od toga vidjela na vijestima, ali sam neshto malo prochitala danas u novinama....shta se tu desilo i shta bi na kraju....?

Džabe se trude. Tu ne može ništa biti. Neće poništiti priznanje.Jebi ga

Zapravo mene interesuje shta se kog djavla desilo, jer sam bila u kafani kad sam vidjela neshto malo slike na vijestima i to na poluvremenu utakmice....

Uroš je pajkanu gurno baklju u usta. Za to je dobio 10 godina. Tenk ju Gvozdeni

@ Orko

Slažem se u potpunosti.Robije koliko je moguće više za to.
Razumem pljačku banke,ubistva iz osvete,muke,samoodbrane,ludila...sve mi je jasno,ali da probaš da ubiješ nekog na konto 22 tipa u gaćama koji ritaju loptu po livadčetu?! Koja je poenta toga?

Iskreno se nadam da će i gaće nekad biti na njemu u narednih 10 godina... ;-)

ljudi kako ne shvatate zbog cega se oni bune za ubisto u Srbiji se dobija 5 god.

Kako to za ubistvo pet godina?Mozda za ubistvo iz nehata...ovo je bio pokusaj ubistva iz hata,na posebno surov i idiotski nacin.

Oću i ja nekog da ubijem za 5 godina free smeštaja i free hrane, više se isplati nego da rmbaš tih 5 godina, samo da bi se prehranio.

kako da ne svakih nedelju dana izvuku sve zatvorenike pa ih olese od batina,tuku ih dok im nesto ne pukne.Smesta je kao od kamena,a hrana pa govno je ukusnije i lepse.Ferke su svaki dan,a ako nisi "najjaci najopasniji"e onda te i drugi lincuju...sve u svemu dobro prodje onaj sto ima love jer podmicivanje je jedini nacin da se tamo ostane ziv i zdrav...

ovo sam cuo od ortaka

Pa tako i treba. Koji kurac imas da trazis u zatvoru.

Može da te zadesi, život nema garancija
Zatvor nije Diznilend (i ne treba da bude). Sranja 'na mardelju' prave, džankoze, psihići, kikirezi, jajare....
Nema tamo heroja, samo budala.
Prave 'baje' umeju da odrobijaju u miru i spokoju a da se još i za povlastice ogrebu, (vikendi, paketi, posete, skraćenje).
Deset 'kuka' za ubistvo u pokušaju - mnogo/malo pitaj onoga ko će ostati nem zbog baklje u grlu.
Tri - četri takve kazne i moći ćeš normalno da živiš, prošetaš sa devojčicom, voziš, ideš na utakmice.
Mnogo mi je žao što 'Sablja' nije trajala do kraja mog životnog veka!
Urošu treba mnogo malo pameti pa da izađe 'na pripremno' za godinu dve, sve zavisi od toga kakvog će 'heroja' da izigrava i koliko će ga njegovi 'saborci' ložiti.
Ja svoje 'odležao' a da me niko nije popreko pogledao, ipak, ne dao bog nikome!

SAMO MALO Kurde zbog ti gaca i tih 22 manekena koji vuku jednu gumu napujenom vazduhom po livadčetu ljudi gube novac u kockarnicama,vrte se milioni preko transvera,onda fudbalska mafija,podmicivanje sudija,neredi koji imaju drugi razlog(nacionalna,verska.... mrznja) a opravdanje je izgubljena utakmica.... NIJE TO SAMO IGRA ILI JE MOZDA NEKADA BILA