Prijava

Jebi ga, ako hoće dve stvari čovek kontradiktorne, ne znači da ne zna šta hoće, nego hoće dve stvari koje jedna drugu potiru. Tako da, znam šta hoću, to je par stvari, i suprotne su jedna drugoj. Pseto, što je to toliko teško?

Nek je, što se kaže, sasrećom.

Nije tesko, ima i strucan termin

Oce da se jebe a da mu ne udje kaze se

E sad ti vrv imas one teorije da seks moze biti i sa neulazenjem ali smo ustanovili vec sta je jebanje onomad tako da ti to ne pije vodu

A šta, ti si bio sa svakom ribom koja ti se svidela, nije biilo riba koje su mislile da nisi njihova liga?

Verovao ili ne jesam. Sa svakom koja mi se bas svidela.

I samo jos da napomenem da sam u bolnici sa kragnom na vratu jebao devojku koja je tu radila. Na ojj lovacke se necu obazirati

Bruce, sredjan rodjendan, da si ziv i zdrav!

94 godine dovoze mene na VMA, glava isecena na tri mesta i krv samo pici, ali meni generalno nije nista, nego kad sam usao da trazim zavoj neki cist ovi se usrali i spakovali me u kola, kao da nijei potres mozga i statijaznam. I odvezu mene tamo i smeste me u neku sobu na prizemlju cini mi se nema prozora, previli me prethodno kazu da prate preko noci pa sutra neki skener. I taman oni otisli,vja krenuo da trazim cigare pa da odem da vidim imal koga, kad eto ti je jedna sestra matora plavusa, sise ko moja glava, i nosi nekom infuziju. Reko super, izvinte jel ima ove neki bife, trafika i tako to, kaze imas gore i zakaci ono sranje na stalak kod mene, al prvo da se osvezis malo. Reko, a, pa ne, ne treba meni je dobro, kaze ma samo ti uzivaj, reko ne mislim STVARNO nema potrebe, meni u stvari nije nista, kaze ona daj ruku, reko ALO BRE JA NECU, a ona me zajasi na krevetu nabi mi sise na pet santimetra od lica, E PA ni ja mnogo sta NECU, pa me niko ne pita nego CICO URADI OVO, CICO URADI ONO, i dok sam se ja snasao krnu mi iglu u ruku, prikaci infuziju, ustade i kaze zovi me kad istekne cela flasa.
O majketiga...
Kad se tad nisam upiso u gace nikad necu, ono nikad da istekne, a sa druge strane iza paravana, bolnicar isti Gru otprilike klistira nekog cicu i dere se TO DEDA, TAKO SAD GURAJ! Ja brojim rupice na onim tablama na plafonu, i stalno ima pedestjedna u redu, i sve mislim da sam se zajebao pa brojim ponovo. Kad je isteklo ja dreknem CICOOO, eto je ona nosi drugu, reko NEMOJ MOLIM TE PUSTI ME DA PISAM!!! Kaze idi, i ja zapalim u wc, pa posle napolje kod ulaza, ispusio sam pet cigara za redom dok se nisam smrzo ko kurac, ja se vratim, nema je, deda zaspo Gru otiso, ja naso neke novine, a i Cici se valjda zavrsila smena, al kurac eto je jedna mlada sestrica nosi infuziju... Kako da je odbijem?
Uglavnom ja sam najebao, a vidis ima ljudi pa bi im se svidelo.

Nzm što pišemo ovo ovde al ajd
Pre par godina padne moj najbolji drug sa motora, bez kacige divljak naravno i glavom udari u ćupriju
Na urgentnom on njegov brat rodjeni i ja
Sedi na krevetu brat mu pa on u sredini pa ja čekamo sad. Priča sa bratom okrene se u mene za pola sekunde i pita me gde je Nikola. Tako mu se brat zove. Mi se posrali, mislili poludeo, brat mu oće da izadje na terasu da skoči da se ubije ako je ovaj lud. Haos tu. Ulazi med sestra prepička i ova budala onako krvava je pita
Sestro bi ti i ja mogli malo ono gestikulirajući rukom stegnutom u šaci drkanje sa sve jezikom koji gura u obraz da ga puni onako da izbija napolje
Nas sramota jebem ti u zemlju propadamo ova sestra plače od smeha i kae ma to je normalno
I izlazi na hodnik da zove koleginice 3
Jedna po jedna su ulazile on je svakoj rekao isto kao da je prva jebem ti uz identične pokrete drkanja ruke ka ustima i pokret jezikom
Posle nama bilo zanimljivo pa smo ga cimali da mu gori pljuga u piksi. Cimnuo se 200 puta haha al unormalio se posle jbg ko što je sestra i rekla

Jel čestitka upućena ovom lijevo ili ovom desno?

Živ bio, veliki ti porastao!

Срећан рођендан. Да се на мјесту сувозача у бембари што чешће смјењују младе и перспективне даме.

Може слика Бохојављења овдје сиг (сиг).

Jebem. Vam. Mater

Čupavi zašto vređaš ljude koji mi čestitaju rođendan?