Prijava

Ha, pa ne piju ljudi iz bunta dvolitarku u parku. Piju jer čaša piva na bilo kom mestu košta oko 200 dinara. Takodje, ima pozera koji nose crno, ali dobar broj tih ljudi se zaista bolje oseća u crnini. Svidja im se tako jer su manje upadljivi. Ne pričam tu o Ajron Mejden majcašima i sličnim pozerima.

Jednostavno, po meni nije to to. Rokenrol nije za svakoga. Postoji veoma veliki broj pesama koje prosto ne zaslužuju da čuju široke narodne mase. Ne, jer tu pesmu neće umeti da dožive, slušaće je zbog par rifova nedelju dana, pa onda kad ih to smori pričati kako je ta pesma sranje i staviti RIP na Fejzbuk status pored godine izdavanja te pesme.

http://www.youtube.com/watch?v=EzgGTTtR0kc

Е Гамби, интересантно размишљаш. Причао сам на ову тему са гомилом људи. Не мислим притом, на <3SWrsHaWam na Shargata\m/ и Брате, СлипКнот је кева зиљанију.
Мислим на нормалне људе, јер једино са таквима се може започети оваква тема. Сви су ми одговорили да би у таквом случају били на некој другој страни. Једноставно не би било исто. Кад први пут као клинац чујеш неки риф и заиста ти се свиди, сигурно у теби постоји неки револт и макар мали презир према окружењу, стојим иза овога што сам написао. То закључујем из анализе људи који слушају исту зику као и ја. Наравно, не мислим на људе којима и на упаљачу мора да пише Мејхем, масне зиљаве готичарке и слично.

ЖИВЕО МЕЈНСТРИМ, ЈЕР БЕЗ ЊЕГА НЕ БИ БИЛО АНДЕРГРАУНДА.

O, тако се слажем са Burzum-ом...
Да је мејнстрим, не би нам био то што јесте. И опет бисмо слушали нешто другачије...

Slažem se, ajoj Sinan & Teheran da budu alternativa....živim za taj dan

nije muzika alternativna ili mejnstrim, već su naše pretenzije te koje nas svrstavaju u one koji žele biti deo grupe i one koji to ne žele. trenutno žanrovsko stanje stvari je potpuno nebitno.

a ako se već priča o muzici, nerealno je reći da rok nije mejnstrim.
rok je priznati pravac i godišnje izađe na stotine rok albuma za velike izdavačke kuće, stoga rok jeste mejnstrim.
druga je stvar što postoje alternativni bendovi u rokenrolu, alternativni metal i mejnstrim metal nije isto, zar ne? isto kao što postoje alternativni(andergraund) didžejevi u elektronskoj muzici, isto tako postoje i alternativni pop i hip hop izvođači.

nije isto u2 i hazey malaze, nije isto green day i lupam, forty fives. nije isto coldplay i turin brakes. ima razlike itekako. nije isto čuti jedan sada već ogromni rhcp i slušati gomez (ograničio sam se na par tričavih rok primera)

to se lako prepozna. ako su tvoji drugari koji ne dele isti muzički ukus sa tobom čuli za bend, onda je on verovatno mejnstrim.

rokenrol jeste za svakoga.

Slažem se sa Surovim, skoro 100%.

Danas sam razmišljao... Da je rokenrol mejnstrim definitivno bih slušao neku ambijentalnu elektroniku, tako neki kurac. Sere mi se od uniformisanih imbecila beuz trunke originalnosti. Podilaženje masi i traženje društva garderobom. I ovako su metalci iritantni, zamisli tek da su u većini... Mene bi bilo sramota, pa bih se lepo okrenuo ambijentalu, a oni nek djuskaju na rifove kad idu pijani na Noć muzeja.

Који некропост. :)
Не знам, и да је рок мејнстрим, опет бих га слушао, јер га волим. Волим гитарску музику малтене откад знам за себе.
Кад премотам филм и сетим се првог-другог-трећег разреда псновне школе кад сам почео мало више да слушам музику, сетим се како су сви слушали шит који се слушао деведесетих, а ја сам куповао код цигана касете неких рок бендова. Не зато што сам био бунтовник или штагод (тад нисам ни знао да рок има икакве везе са бунтом), него зато што ми је тада популарна музика била одвратна, и ово што сам почињао да слушам ми је звучало далеко ''свежије'' и лепше од онога што су слушала остала деца из разреда.

Не знам, и да је рок мејнстрим, опет бих га слушао, јер га волим.

Реално, не слушам музику из бунта или због уклапања, него јер ми се свиђа.

Не знам, и да је рок мејнстрим, опет бих га слушао, јер га волим.
Реално, не слушам музику из бунта или због уклапања, него јер ми се свиђа.

To, taj rad!

Ko kaže da rok nije mejnstirm, i da rok zvezde nisu na vrhuncu slave? -.-
http://www.youtube.com/watch?v=eMOIUUS8GWo&feature=related

Dvoumila sam se da li da kačim link ovde ili na transfer blama, mrzelo me je da proveravam da li ima tema kako je umro rokenrol...

Ma pusti, ima on pesmu i sa Fergi, koja je za Rihanu metalka :)

Pesma sa fergi je ok,nego da se nadovežem na temu ne bi bilo kul da je rok mejnstrim. Ne bi Cane imao koga da proziva.

Контам да бих слушала рок и даље (зато што волим, је л' те), неовисно од тога да ли га поред мене слуша још 7 или 7000000 људи.

Реално, не слушам музику из бунта или због уклапања, него јер ми се свиђа.

Svidja se i meni, ali mislim da bi mi se zgadio da ga sluša svakojaka žgadija.

Брате "рок" и јесте мејнстрим, дођите на Аду и уверите се.