Prijava

Slažem se sa lemajom :P ;)

Vukajlija-Rečnik slenga i kvo ti ne čega

vukajlija - mesto za kvalitetno gubljenje vremena.

fabrika smeha..sindikat smeha

Колико сам скапирао из причи Вукајлија је постала нека врста фејсбука, шаљеш ПВТ-ове некој женској па ако је лепа може да падне нека комбинација уз њен пристанак и добар договор.

Ja koliko - toliko znam sta je bila, a ovo sada mi se nekako ni ne svidja. Kapiram da je i dalje recnik slenga i da se odredjeni ljudi trude da ona zadrzi neki standard, eventualno povrati staru slavu, ali su tu uvek skolarci '97 i ludji koji ce to sve da razjebu.

danas je naročito umrla

Vukajlija.

Slikovnica.

Nisam siguran da bi bilo pametno menjati, jer ipak oko necega treba da se vrti sajt, sve oko nas se vrti oko necega, al dobro sad ne znam sad.

ako se Yugo45 ili kalash nisu menjali u dizajnu i nameni, nema potrebe ni Vuka

рјечник најобичнијих ријечи српског језика, у њиховим основним значењима.
понекад зачињено са неком псовком, или још боље тршњом, у примјеру.

Staviti samo riječnik, pa nek zbunjuje ljude.

преговарамо о томе.

Ово "сленга" звучи слично као "свега", а и римује се. Може да се дода "и свачега", па да буде речник сленга и свачега. :Д

речник сленга и свачега.

о како се тога није неко сјетио већ на првој страници ове теме! већ у петом посту чак!

а онда неко други пар страница касније опет, и опет... :) :р

Хахаха! Јао, неко је претражио читаву тему да види да л' се неко сетио пре мене, па да ме зајебава овде. :Р Шалим се, немо' бану'еш. Мис'им, ако се већ толико често спомиње кол'ко кажеш, онда треба додати и то "и свачега" да употпуни опис сајта и мирна Босна. (:

Хахаха! Јао, неко је претражио читаву тему да види да л' се неко сетио пре мене, па да ме зајебава овде.

aхам, сигурно сам због тебе копала по теми... тј. јесам само ошла на прву страну да избројим који је пост по реду.
јер неко је можда, и отприје знао за ову тему, и читао постове на њој, ша мислиш о томе, м? :)

Мислим да сам се шалио, што сам и напис'о. (: