Напишите неку комичну лаж о аутору изнад 14

  1. Električar hvata prvi avion da bi leteo do pijace.

  2. Čeda vata prvu ribu na ulici da mu usisava sobu i pere gaće.

  3. Živim na periferiji :p
    Električar radi za NAED, koji je pandan fbi-ju u distributivnom svetu.

  4. Ortaku prababa piše defke.

    P.s
    Ortak Ja sam Culle ne Ćule ...Koristim i ja srpsku tasturu =D

  5. Čeda radi za industriju mesa gde testira pileći parizer.

  6. Elektricar ima dva nosa i pet pari ociju. :)

  7. Mime je autorka koju nisam video prvi put

  8. Podgrejo je pobegao iz zooloskog vrta, kad je imao dve godine. Vuk Bojovic je organizovao poteru ali slaba vajda.

  9. Кловн нам се јавља са дубине од 150 метара под земљом, из илегалног интернет кафеа.

  10. Astrozec je zeleo da mu Ruska Jakic bude baka.

  11. Mici je jednom pokusala da leti. Zavrsila ja na ortopediji sa slomljenom nogom.

  12. Klovn obozava da lize tudje tepihe, a omiljeni deo mu je kad nadje i pojede dlaku.

  13. Mici ima masnice po celu jer joj je glupo da nosi naocare u javnosti, pa je svaka bandera njena.

  14. Klovn moze da nosi samo gace koje je sam isheklao. Samo one ga ne iritiraju.

  15. Mici je tek nedavno naučila da se korpe u prodavnici ne nose kući.

  16. Elektricar je zarko zeleo da postane Sekina desna ruka, ali je na kraju ipak odlucio da bude asistent na snimanju filma o Jeleni Karleusi.

  17. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!Samo ne to!!!!!!

    Mici je obula čarape naopako.

  18. Elektricar ima istotovirano Seka Aleksic u srcu na levoj ruci i Jelena Karleusa na desnoj ruci.

  19. Culle ima istetoviranog milana stankovića na dupetu i mariju šerifović na grudima.

  20. Електричар има истетовирано ЧИЧА на торзу, и СпеРмер на лијевој ножурди...

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.