Напишите неку комичну лаж о аутору изнад 14

  1. Čiča ima istetovirano Osman Hadžić na leđima.

  2. Elektricar ima kucnog ljubimca prasicu gicu koju oblaci po poslednjoj modi i koju krisom nosi u torbi gde god da krene.

  3. mici7 je dodala broj 7 nicku zbog 7 sekretara SKOJ-a

  4. Dioklecijan je Tomi Nikolicu sekao dlake iz nosa.

  5. Mici je brijala leđa Ivici Dačiću.

  6. MajstorKrpikuća2 ne zna da zakuca ekser i okaci sliku. I sa zavrtanjem sijalica se ne znalazi bas najbolje.

  7. Culle je toliko debeo,da kad dođe u hotel,dobije grupni popust.

  8. haha :D

    MajstorKrpikuća2 u slobodno vreme isprobava zenske stvari i lakira nokte crvenim lakom :P

  9. Nensy farba brkove i nosi zelenu afro periku.

  10. MajstorKrpikuća2 nije skinuo carape od oktobra. Juce je probao ali su mu srasle s nogama pa ce morati da ih sastruze spaklom :)

  11. Culle sedi u fotelji već 19 meseci.Brica mu je rekao da će morati da ga odstrani hirurškim putem.

  12. MastorKrpikuca1 je bio bolji!

  13. remorker uspeva sqam sebe da pljune

  14. TĐ je jednom napila pola kasarne i ukrala im tenk.

  15. električara mogu da napiju 2 babe, ko od šale

  16. TĐ može da usluži dve mušterije u špajzu,ko od šale.

  17. Elektricara moze da napije moja baba sama! Naravno, ko od sale.

    TDJ je u svoje vreme dok je radila kao DJ poznat pod pseudonimom T-DJ zarila i palila beogradskim klubovima.

  18. remrker i električar upravo sede ispred zadruge, loču jelen krmaču i otimaju se oko laptopa koji će prvi da me olajava ovde :p

  19. Zeka sedi na kupusnom listu i loče viljamovku.

  20. Elektricar mi je oteo lap-top.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.