Prijava

Konačno je u prodaji. Mislim da će nam koristiti ova tema pri kompletiranju albuma.

*

Da ne bih pravio hiljadu tema ovde možemo i o starim albumima...

Nemačka 2006 - Pošto je meni ostalo oko 400 duplikata, kapiram da ima još takvih ljudi pa sam mislio da se uzajamno ispomažemo i popunimo albume. Imam jedan ispunjen i jedan u kom mi fali 52 sličice. Neću da ga gledam praznog a žao mi da ga bacim.

Кад је изаш'о? ја тражим али ништа...

Да ли би којим случајем могао да ми помогнеш да попуним свој албум Немачка 2006? Кренуо сам да скупљам у задњем моменту и фали ми читавих 150 и кусур сличица...

Иначе , нашао сам те случајно на једном другом форуму са истим надимком и аватаром , тако да знам да је питању један искусан албумџија :)

Izašao je pre neki dan a danas je mogao da se dobije u dnevnoj štampi, čini mi se da su Novosti poklanjale. Proveri na trafikama.

Naravno da ću ti pomoći... Pošalji mi pvt sa brojevima sličica koje ti fale, da vidim šta imam od toga.

Nisi me pronašao ali jesam iskusan albumdžija :) Nigde nisam registrovan sa ovim nikom i avatarom osim ovde, to me neko kopira... Moguće da je neka sprdnja u kraju koju još uvek nisam otkrio. Imamo mi toga dosta :)

Пробаћу да нађем тему са тог форума , мада тешко , наишао сам на то док сам гугловао да нађем датум кад излази албум.

Пребројаћу увече и написаћу бројеве сличица па ћу да ти пошаљем. Уосталом , имам и ја неких 100 и кусур дупликата , али не овде у Нишу већ у Алексинцу. Идем тамо у среду па ако их пронађем , јавићу ти , наћиће се сигурно нека коју немаш :)

Ја данас купио албум - 100 кинти и узео 10 кесица за почетак. Нисам извукао ниједан дупликат , а уз албум се на поклон добијају 6 сличице. Кесица је 40 кинти што је разумно с обзиром на то да се причало да ће да буде 50 , што би већ било превише. Ја рачунам да ћу на албум да дам неких 5000 динара и да ћу да све дупликате да заменим на време - планирам да га комплетирам до почетка првенства! :)

Grbovi se opet sijaju! :)
A kad neko dobije onu 000 sličicu neka podeli to iskustvo ovde.Baš me zanima šta su 000 i 00.

И знаш који сам грб први извуко? :)

:) Иначе , албум је одлично одрађен , а што рече Гвозденовић , грбови се опет сијају тако да је мени било малтене жао да залепим овај наш :)

Nakačio sam se na neku mail listu pa dobijam info koje ću podeliti sa vama...

Dragi kolekcionari,

Sledeće okupljanje i razmena kolekcionara je u sredu, 31. Marta u 18h, kod Terazijske česme.
Ponesite vaše duplikate (poredjane :) ), napravite spiskove, ponesite hemijske olovke i dobro raspoloženje

*

Dragi kolekcionari,

NOVI SAD (za kolekcionare iz Novog Sada)
Sledeće okupljanje i razmena kolekcionara je u subotu, 3. Aprila i nedelju, 4. Aprila u 12h, u Katoličkoj Porti.
Ponesite vaše duplikate (poredjane :) ), napravite spiskove, ponesite hemijske olovke i dobro raspoloženje

Jeboi Dinkić kad su pre stigli da imaju duplikate...
Ma tamo će svaki dan da bude kad se zahukta...
ne znam kako je u katoličkoj porti,fra Slavko dal' skuplja sličice. :))

Обеликс , јел постоји неки сајт за то? Мислим , волео би да будем у току кад је Ниш у питању , мада знам да је прошли пут било скоро сваки дан мењање.

Ипак , имам ја још да купујем кесице и кесице док се не накупе дупликати! :)

fra Slavko dobija popunjen album na poklon. Nešto kao "piksla" za domaćina pokera :D

Peki, imam samo mail na kom možeš da se raspitaš: panini@eunet.rs

Skupljate slicice?!

Naravno da skupljamo... pred svako Svetsko prvenstvo. Hejteru :)

sad razumijem zasto neki ljudi vole prsta :)

Ево за колекционаре, сличице слабо скупљам, ово првенство ћу скупњати, тема.
http://vukajlija.com/forum/teme/8618

Ma šta ti prste znaš! Ti kupiš kokice i prospeš ih :)