Prijava

@obelix
Moram da se složim sa tvrdnjom oko alžirskog gospodina pod rednim brojem 234.
Imam jednu reč za onaj oblik glave-misterija.

Gospodo, ne znam na šta liči lik sa broja 234, ali sam siguran da mu je oštra konkurencija kandidat 512, igrač Severne Koreje. Malo je reći da sam se usr'o kad sam mu vid'o frizuru. :)

Узео сам данас тог 234. на мењажи - усрао сам се кад сам га видео...

Људи , колико вам фали? Мени око 280...

Мени још 500, касно сам почео да скупљам. :)

ne skupljam više ali ću dati malu informaciju/anegdotu...

Imao sam : Mexico 86 , Italia 90 x2 , USA 94 (njemački-panini) Francuska 98
: Njemačka 88 , Engleska 96 , Holandija/Belgija 2000

+ tri komada stare lige Jugoslavije i raznoraznih kupova,gluposti..

Nisu svi bili popunjeni ali su bili super. U ratu kad je kod nas gorilo bukvalno sve jer nije bilo ogrijeva sam ih plačući uspio spasiti od mame.
2001 ulazim u kuću iz škole..mlađi brat sa makazama u ruci i milion sličica na podu..(brat mnogo mlađi)
Zašto? Hoće čovjek da sa klikerom na sobnom podu igra utakmice..
Mislim da mi se tad srušio svijet.
Prestao sam skupljati.
Iste ili slične sam viđao na buvljaku..iako sam imao lovu nije mi se dalo kupovati..nije to moje skupljanje..
toliko i pardon na smetnji..:-)))))

Pazi sad. Imam 17 sličica u albumu. Jedna kesica, 6 uz album i još 6 iz novosti od pretprošle nedelje. I rešim da kupim danas jednu, čisto reda radi da ne zvrji album prazan(još razmišljam da li da počnem aktivnije). I tako ti ja kupim. Otvorim kesicu, kad ono 2 duplikata. EJ BRE!! DVA JEBENA DUPLIKATA A SAMO 17 SLIČICA!!! Jesam li ja proklet? Jesam li zaista naveći baksuz na kugli zemaljskoj? Da li je to uopšte normalno?

Eto jedne zanimljive pričice za drugove i drugarice skupljače.

Мени данас потпуно супротно. Купио једно 5-6 кесица(јебига дошле паре) и добијем 4 грба(и то наш грб), Закумија, део постера, слоган и још само 3 дупликата. :)

Мени остало још 185. Договорио сам се наким ликом из Новог Сада коме фале 20 сличица да ћу да му пошаљем 11 које му фале , а он мени неких 30ак :)

kolko košta kesica?
(za one koji ne znaju, ne živim u srbiji, da se ne krste)

auuuu, vi niste normalni.

što se ne drogirate ko ostala deca?

Јебига келте , ја сам ове године први пут штекао да би имао чиме да почнем... Уштекао сам пар 'иљада да би имао шта да купим на почетку...

Да ли неко зна да ли сутра има мењање на Теразијма?
И да ли неко зна колико пута недељно се одржава мењање?

ima svaki dan, al najvise ih je vikendom....

Jel zna neko gde ima da se kupi kutija/

Ево да поднесем извештај са терена. :)
Па овако. Људи има и то веома много. Ја сам данас био око пола 1 на Теразијама и успео сам да заменим скоро све дупликате(иначе данас сам залепио 110 сличица у албум). Људи су тамо цео дан и сваки дан у недељи су тамо.
Што се тиче кутије можеш да купиш за 3400, ако наручиш преко Панинија(ово је њихов мејл panini@EUnet.rs), па преко њих добијаш 15% попуста за куповину преко 50 сличица.

Ма макав панини клиб колекционара... Имаш на бувљаку за 3100.

Иначе , ја сутра идем на мењажу , имам преко 100 дупликата и фали ми 140. Овде се у Нишу скупи до 20ак човека , увек се све замени :)

Е да заборавио сам на бувљак. :)

Мени је остало још неких 250 сличица и иначе данас сам добио 000 сличицу на којој је (ваљда) поштанска маркица посвећена Панинију.

Да ли лепите Анрија наопако, пошто сам чуо да раде скоро сви у свету, као подсећање на његову игру руком против Ирске?

Још га нисам добио , размислићу о томе.... :)

Ovi iz Novosti ponedeljkom useru svaku menjažu. :)