Prijava

Не проваљујем Корлеоне , зашто?

Zato što cela Srbija dobije iste sličice. Što znači automatski da ih nemaš sa kim promeniti.

Нисам знао за то :)

Pored sličice br. 5 je ostavljeno polje za My Panini. Tu selepi sličica sa vašim likom. Pošaljete Paniniju svoju sliku i oni vam urade sličicu.
Evo linka http://www.mypanini.com/site/index.php?p=intro&l=en :)

Малопре сам био на мењажу овде у Нишу , било је , онако одокативно чак 100 људи , озбиљно. 140 су ми фалиле , сад ми фале 53 :)

Kupila sam konacno danas album \o/
Grbovi su prelepi!

Касно Марко на Косово стиже. :)
Па касно си кренула да скупљаш, али опет могуће је и да скупиш албум.
Мени је остало још 68 сличица. :)

Pa nije kasno.Mene nerviraju ljudi koji kupuju po 20 kesica dnevno i vec su popunili.Mogu i ja tako.Nego ja lepo 2 komada dnevno.Ima vremena.Ne mogu da povuku iz prodaje dok se ne zavrsi SP a kamoli dok ne pocne.Ako sad sve skupim sta cu da radim sledecih meseci? :) Ovako je zanimljivije.

Pa kapiram da nece da ga povuku do finala, a i ovako planiram da pisem ponovo sve rezultate u one kucice i spajam ono A1 - B2 i slicno, cime za vreme prvenstva da se igram ako sad skupim sve :) i ja imam taktiku od dve kesice kad se vracam s faksa, za vreme SPa presing i milina :)

Е па гледај овако, биће то густо, али можда и успеш да успеш да попуниш све, ако буду у продаји до краја СП. Ја сам одмах кренуо да скупљам чим су кренуле сличице у продају, тако да сам сад и готов.
Такође ти препоручујем да чим скупиш неких 40-50 дупликата да одмах одеш на Теразије(или негде другде на мењажу). Иначе ја сам ишао 3 пута на Теразије и заменио сам око 200 сличица. Сваки дан су људи тамо, а суботом и недељом је крцато. :)

znam, znam, zivim u blizini muvam se tu vikendom :)
tnx for the tip :)

Ako neko zna, gde, kako i za koliko para mogu da prodam Spanija 82 popunjen album, neka me obavesti. Cale dobio na poklon, a vec ima isti album.

pusticu ti link na pvt, da ne bi bilo kacenje oglasa, ne znam kako se to karakterise po pravilima vukajlije :)

Vidim da imate slicice za FIFA 2006. Meni fali 7 slicica i imam 80-tak duplikata pa me interesuje da li je neko zainteresovan da se menjamo?

1 4 75 189 222 259 311

Jer zna neko gde bih mogao da prodam ovaj album (popunjen naravno)?

Е ја заборавио на ово... Попунио сам албум , још пре неких месец дана. :)

Росонери , пробај на лимундо , али по мени је тотална глупост да продаш албум који само што си попунио. Ниси ваљда скупљао албум са циљем да га продаш?

jedan za sebe, drugi za prodaju.jedan sam popunio pa da probam odmah da ga prodam, a drugi cu valjda popuniti do 11.

Popunio danas :) zaključno sa Žigićem.

Ljudi zna neko gde mogu da probam da uvalim stare albume, tipa 78,82,98,06?

Koji ce mi kurac, a cuo sam da moze lepa parica da se uzme. Ne znam uopste gde da trazim specijalce koji bi to kupili.