Predstavite se!

  1. Ja sam chelsea i ja sam zavisnik

  2. ćao, ja sam edit.undo. iz Zrenjanina sam. studiram inženjerski menadžment i volim da pametujem. imam 20 godina i mnogo sam vickasta i lepa. imam fejsbuk i tviter. dala sam samo jedan minus od kad sam na vukajliji i kajem se zbog njega.

  3. Editandou, ako tvoj minus pođaše na Sevastovu definiciju, ne imaj grižu savjesti, jer si mudro učinjela. Zvizni mu koji, i ośetićeš olakšanje, čak lakše i od osećaja posle velike nužde.

  4. pozdrav :) Ja sam Tea, imam 19 godina i danas sam se registrovala jer obozavam ovaj sajt uvek me oraspolozi i nadam se da cu doprineti nekom svojom definicijom...kad mi padne na pamet :D

  5. Сваки допринос злата вреди.
    У сваком случају,добродошла.:)

  6. Нек' ти је лепо и са срећом.

  7. @mesa: nije sevastu, dobar je on lik, volim ja sve autore i ne volim internet ratove :)

  8. Edit? Pa ti si mi Zemljakinja!!!! ZR Brate!

  9. Ja sam Sick Boy i alkoholičar sam.
    drago nas je.

  10. ee, ne damo se! :D

  11. ja sam se već odala, mislim rakiji:))

  12. Zovem se David,iz Zemuna sam,'90godiste,studiram menadzment,prva godina,i slusam rok.

  13. Zovem se Bojan,87 godiste,student FTN-a u Novom Sadu,uclanio se na vukajliju po nagovoru kolege Sos-a...

  14. vladimir... 91 godište... treća beogradska... višak slobodnog vremena...

  15. Ja sam Aleksandar,96. sam godište,iz Jagodine,slušam rok i hevi metal.
    Veliki sam fan Ronnie James Dia.

  16. je l' ima ko da skuplja salvete?

  17. a mirisljave slicice?

  18. Poz svima. Ja sam Nikola iz Nisa. Imam 16 godina.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.