Predstavite se!

  1. Ја сам Др Јанковић и волим да онеспособљавам хард дискове.

  2. Andrej..volim sve sto vole mladi...

  3. Ja sam mrtvi ekstremisticki islamski verski vodja. Drago mi je.

  4. zaboravio sam reći da me neki zovu Dio iako ne znam šta to znači.
    volio bih da se otključaju sve zaključane teme na forumu.
    Hvala i oprostite na smetnji.

  5. @ Dio,to znači Bog! :))

  6. ja sam jedan veliki promasaj ne nadajte se nicemu...hvala unaprijed...

  7. mislim "helou"! ja sam natasa, al drugarice me zovu satana (na osisanoj latinici). izuzetno sam adiktivna ličnost, tako da sam koji oćeš 'holičar. čula za vukajliju još davno, al pre par dana se prehladih i padoh u postelju. iz dosade, u trenutku nepodnošljive blejačine, setih se vas i nađoh vas na fb. tu me nešto zagolicalo u predelu malog mozga, pa dođoh i na sajt i uzeh da čitam definicije - sve redom. i tako se navukoh...u roku od 13 ipo sati... sada delim život na periode pre vukajlije (pr. v.) i posle vukajlije (psl. v.)
    el ima još nešto da vas zanima?

  8. Е па здраво сатана или шатана, нек ти је лепо на сајту...

  9. Hvala Trišo! Meni već lepo i udobno! :)

  10. Jos jedna Natasa ♥

  11. VanGoga znači plavetnilo..:-)))))

  12. Ja sam Gamby i silujem guske.

  13. isključivo guske il' ti se omakne i neka druga živina?

  14. Guske ♥
    Mada su mi curke uzbudljivije.

  15. Zavisi od raspoloženja. Trenutno preferiram guske, mada ni labudovi nisu za bacanje. Ni mrmoti. Ni mravojedi.

  16. znači, svestran si čovek! :))

  17. Evropski co'ek sirokih shvatanja... :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.