Predstavite se!

  1. Ја сам Др Јанковић и волим да онеспособљавам хард дискове.

  2. Andrej..volim sve sto vole mladi...

  3. Ja sam mrtvi ekstremisticki islamski verski vodja. Drago mi je.

  4. zaboravio sam reći da me neki zovu Dio iako ne znam šta to znači.
    volio bih da se otključaju sve zaključane teme na forumu.
    Hvala i oprostite na smetnji.

  5. @ Dio,to znači Bog! :))

  6. ja sam jedan veliki promasaj ne nadajte se nicemu...hvala unaprijed...

  7. mislim "helou"! ja sam natasa, al drugarice me zovu satana (na osisanoj latinici). izuzetno sam adiktivna ličnost, tako da sam koji oćeš 'holičar. čula za vukajliju još davno, al pre par dana se prehladih i padoh u postelju. iz dosade, u trenutku nepodnošljive blejačine, setih se vas i nađoh vas na fb. tu me nešto zagolicalo u predelu malog mozga, pa dođoh i na sajt i uzeh da čitam definicije - sve redom. i tako se navukoh...u roku od 13 ipo sati... sada delim život na periode pre vukajlije (pr. v.) i posle vukajlije (psl. v.)
    el ima još nešto da vas zanima?

  8. Е па здраво сатана или шатана, нек ти је лепо на сајту...

  9. Hvala Trišo! Meni već lepo i udobno! :)

  10. Jos jedna Natasa ♥

  11. VanGoga znači plavetnilo..:-)))))

  12. Ja sam Gamby i silujem guske.

  13. isključivo guske il' ti se omakne i neka druga živina?

  14. Guske ♥
    Mada su mi curke uzbudljivije.

  15. Zavisi od raspoloženja. Trenutno preferiram guske, mada ni labudovi nisu za bacanje. Ni mrmoti. Ni mravojedi.

  16. znači, svestran si čovek! :))

  17. Evropski co'ek sirokih shvatanja... :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.